טיפים להוצאת ויזה לארה"ב - מאסטר ויזה באתר וואלה - Master Visa
ימים אחרונים להרשמה - הגרלת הגרין קארד 2020 נסגרת! להרשמה כעת >
| מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע באישור משרד המשפטים

"איך (תכל'ס) להוציא ויזה לארצות הברית?"

מנכ"ל מאסטר ויזה התראיין באתר וואלה

מאסטר ויזה הינה החברה הוותיקה והמוכרת ביותר בישראל בתחום הוצאת ויזות לארה"ב ופועלת משנת 2007. בכל שנה מוגשות באמצעות מאסטר ויזה עשרות אלפי בקשות ויזה לארה"ב.
אתר וואלה בחר לראיין את זיו כהן מנכ"ל "מאסטר ויזה", בכדי לספק לגולשים מידע אמין לצד טיפים חיוניים להוצאת ויזה לארצות הברית. מטרת הכתבה היא להנחות את הצעירים בדרכם לשגרירות ארצות הברית ולאפשר להם להעלות את הסיכויים לקבלת הויזה, זו שתאפשר להם לרכוש כרטיס טיסה ולהמריא אל על לעבר היבשת הנחשקת ביותר בעולם.

הכתבה מכילה פרטים טכניים לצד טיפים מהותיים בהגיעכם אל השגרירות לבקשת הויזה ומומלץ לקוראה לעומק טרם הגשת הבקשה ו/או הגעה אל הראיון בשגרירות ארה"ב.

עוד עוסקת הכתבה בניפוץ אגדות אורבניות, כדוגמת האגדה כי מבקש ויזה המחזיק בנכס בישראל מעלה את סיכויו לקבל ויזה. הכתבה מעניקה מידע חיוני ומוכח אודות ההתנהלות הנכונה לקבלת ויזה לארה"ב, בין היתר: שפת הגוף של מבקש הויזה, המסמכים אותם יש להגיש לשגרירות, מספר תלושי השכר שיש להגיש לשגרירות, תקופת השהייה המוצהרת על ידי מבקש הויזה, מה לעשות אם מסורבים לויזה ואיך להתנהל אם שהיתם בחמשת השנים האחרונות מעבר למספר חודשים בארה"ב.

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!