מאסטר ויזה מחזיקה באישור משפטי לניהול מאגר מידע ע"י משרד המשפטים!

ויזת עבודה בארה"ב

ארה"ב מציעה לרבים התחלה חדשה ומגורים במעצמה החזקה בעולם אך כידוע – כדי ליהנות מהשפע שהיא מציעה צריך להשיג ויזה מתאימה כאשר אחת הוויזות האפשריות היא קבלת ויזת עבודה לארה"ב. ויזת עבודה מאפשרת לאדם שמחזיק בה לעבור לארה"ב, לעבוד בה ולהישאר בה למשך תקופה. לפעמים, יכול בעל ויזת העבודה לחדש את הוויזה שברשותו ולהאריך את משך השהות אך אין לבלבל בין ויזת עבודה שמעניקה זכויות שונות בתחום העבודה ומאפשרת לעובד להישאר בארה"ב למשך תקופה מסוימת ולעבוד בה ובין גרין קארד שהופך את המחזיק בו לתושב קבע.

מעוניינים לקבל ויזת עבודה לארה"ב? איך תוכלו לעשות זאת?

אם אתם מעוניינים להשיג ויזת עבודה באופן חוקי תוכלו לעשות זאת בכמה דרכים כאשר הסיכוי לקבלת הויזה מושפע מעיסוקו של מגיש הבקשה, זמן השהייה המבוקש והסיבה לבקשה. לפניכם 4 דרכים לקבלת ויזת עבודה לארה"ב באופן חוקי:

1- מעסיק בארה"ב

דרך טובה להשגת ויזת עבודה היא למצוא מעסיק בארה"ב שיצהיר בכתב על רצונו להעסיק אתכם. כדי להצליח למצוא מעסיק מתאים יש להוכיח ניסיון מקצועי בתחומים שונים כמו: ניהול, היי- טק, רפואה או הנדסה שכן אלו מקצועות שדרושים לארה"ב. לפעמים, אפשר לקבל ויזת עבודה ללא מעסיק ואף לעשות זאת בקלות יחסית.

2- צעירים ונמרצים

צעירים נמרצים שאין להם ניסיון אך מעוניינים להשתלב בשוק העבודה ולהתאמץ לשם כך יכולים לפנות אל חברות ישראליות שונות שרשאיות לעבוד בארה"ב ומקבלות הקצאות לעובדים לתקופה של ארבעה חודשים. לפעמים צריך מגיש הבקשה להשתתף בתשלום של הוויזה.

3- עבודה בחברות בינלאומיות

חברה בינלאומית יכולה לאפשר למגיש הבקשה לבצע רילוקיישן ולעבוד באחד הסניפים של החברה בארה"ב. כדי לעשות זאת צריכים המעסיקים בארץ ובחו"ל להגיש מכתבי בקשה להוצאת ויזה לעובד. יש לציין שמספר הוויזות מוגבל.

4- התמחות בתחום מסוים

אנשים שמעוניינים לשלב בין לימודים ועבודה בארה"ב יכולים להגיש בקשה לקבלת ויזת סטודנט. ויזה כזו מאפשרת למגישי הבקשה ללמוד באקדמיה וכן לעבוד במשרה חלקית (עד מספר שעות מסוים בשבוע שמוגדר מראש) בזמנם הפנוי.

מאסטר ויזה – עוזרים לכם להוציא ויזת עבודה במהירות וביעילות

אתם לא חייבים לעבור את תהליך הוצאת ויזת העבודה בעצמכם. התהליך כרוך בביורוקרטיה רבה ויכול להיות מבלבל ומייגע. בחברת מאסטר ויזה אנו עוזרים לכם בתהליך בכל שלב ושלב. עובדי החברה המקצועיים והמנוסים שלנו יעניקו לכם את כל השירותים הנדרשים, ביניהם: קריאת הטפסים והזנתם בעברית ובאופן מקוצר וברור, קביעת מועד הראיון בשגרירות בזמן שנוח לכם, הכנה לראיון ומתן הסברים וייעוץ לאורך כל התהליך. כל הטפסים שלנו נבדקים ומפוקחים על ידי עורך דין אמריקאי. אנו נהיה זמינים עבורכם ונענה לכל שאלה.

השירותים המקיפים והמקצועיים שלנו יהפכו את כל תהליך הוצאת הוויזה לברור ופשוט יותר ויחד עמכם נוכל לשנות את חייכם לתקופה קצרה או ממושכת, לעבור לארה"ב ולעבוד בה.

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

סגירה
נגישות