מאסטר ויזה מחזיקה באישור משפטי לניהול מאגר מידע ע"י משרד המשפטים!

חידוש ויזה ללא ראיון

כל מי שבעבר התעניין בהוצאת ויזה או הצליח להוציא ויזה לארה"ב יודע שאחד השלבים הקריטיים בתהליך כולל ראיון בשגרירות ארה"ב. כל הכרוך בראיון עשוי לגרום ללחץ רב משום שצריך לקבוע אותו בזמן, להגיע אליו לפני הזמן, להביא את כל המסמכים הנחוצים, להוכיח כי קיימת זיקה לישראל, להתלבש בצורה הולמת ולהתנהג בנימוס, להמתין בתור בסבלנות, להישיר מבט במהלך השיחה, לענות רק על השאלות שנשאלות בקצרה ובבהירות ולתת את הדעת על תנועות הגוף – כך שניתן להבין שהתהליך אינו פשוט.

לשמחת רבים שגרירות ארה"ב שינתה מעט את נהליה הנוקשים ואנשים רבים שהצליחו להוציא ויזה לארה"ב וצריכים לחדש אותה פטורים מהגעה לשגרירות, כך שהם לא צריכים להגיע פיזית למקום ויכולים לשלוח את המסמכים דרך שירות שליחויות של UPS ולקבל את הדרכון המחודש בחזרה באמצעות שליח.

יחד עם השמחה הגדולה והחיסכון באנרגיות וזמן חשוב לדעת שלא כל מי שמעוניין לחדש את הוויזה יכול להימנע מהגעה לשגרירות וכדי לקבל את הפטור מההגעה הפיזית יש לעמוד בקריטריונים מסוימים.

קריטריונים לפטור מהגעה לשגרירות

הקריטריונים לפטור קשורים לגורמים שונים, כגון גיל המבקש, מועד הנפקת הוויזה ועוד. הנה הקריטריונים המלאים:

  1. מבקש חידוש הוויזה צריך להיות בן 14 ומעלה.
  2. הוויזה שברצונו של מבקש הבקשה לחדש הונפקה כשהיה בן 13 ומעלה.
  3. הוויזה שיש לחדש צריכה להיות תקפה או לחילופין – תוקפה עומד לפוג תוך פחות משנה.
  4. הוויזה הונפקה אחרי התאריך ה- 31/12/2017.
  5. מבקש הוויזה צריך לבדוק שהוויזה בה החזיק לא מכילה את המילים הבאות: "WAIVER", "BLANKET" או: "CLEARANCE".
  6. מבקש הוויזה צריך להשתייך לאשרת מבקר, אשרת איש צוות כלי טיס או כלי שיט (C/D), אשרת תלמיד אקדמי או אשרת תלמיד של מקצוע שאינו אקדמי, אשרת איש תקשורת, אשרת עובד מיומן, אשרת ספורטאי או אמן, אשרה של עובד מתחום הדת, אשרה של בעל מקצוע שמועבר במסגרת חברה עסקית או אדם בעל יכולת יוצאת דופן או אשרת תוכנית החלפות בתחום התרבות הבינלאומית.

נוסף לקריטריונים הללו צריך מבקש הוויזה להגיש את בקשתו לחידוש הוויזה במקום בו הונפקה הוויזה שקדמה לה.

הקלה משמעותית מממשלת ארה"ב

הפטור מהגעה לשגרירות מסייע לישראלים רבים שעד לחקיקת החוק החדש חיכו זמן רב עד שהצליחו לקבוע תור לשגרירות – דבר שלעיתים עיכב את יכולתם לטוס לארה"ב וכמובן לווה בלחץ ודאגה מפני הראיון הנוסף, שכבר עברו בעבר אך כידוע – דורש לא מעט אנרגיות וסבלנות.
אם אתם מעוניינים לחדש את הוויזה שברשותכם חשוב שתדאגו לבצע את התהליך בהתאם להוראות ותבדקו האם אתם עומדים בקריטריונים הנדרשים. כעת כל מה שניתן לאחל לכם זה שיהיה בהצלחה!

רוצה לחדש את הויזה שלך ללא ראיון בשגרירות?

סגירה
נגישות