מאסטר ויזה מחזיקה באישור משפטי לניהול מאגר מידע ע"י משרד המשפטים!

ויזה לארה"ב

אם אתם מעוניינים להוציא ויזה לארה"ב, אתם מצטרפים לקבוצה גדולה של ישראלים ותושבים מכל רחבי העולם שרוצים לעשות זאת, וכמו בכל תחום אחר – ככל שהביקוש גדול יותר להגר למדינה מסוימת, כך הופכים תנאי ההגירה שלה לנוקשים יותר; על אחת כמה וכמה כשמדובר על העת הנוכחית, בה קיימים איומים מכל עבר וארה"ב חוששת ומנסה לשמור על אזרחיה והאינטרסים שלה.

לפיכך, כדי להצליח לקבל את הוויזה המיוחלת ולצלוח את התהליך יש לבצע את כל השלבים שלפניכם בצורה מדויקת וקפדנית, ובמידת הצורך אף ניתן להיעזר באיש מקצוע

עושים לכם סדר בתהליך: איך מוציאים ויזה לארה"ב?

לפניכם הסבר קצר על השלבים הנדרשים להוצאת ויזה לארה"ב:

1- מילוי ושליחת טופס בקשה

מלאו את טופס הויזה - DS160 - בצורה מדויקת, ציינו מהו סוג הוויזה הנחוץ לכם ואת מטרת הנסיעה, הקפידו לענות על כל השאלות בכנות ושלמו את האגרה. צרפו את המסמכים הדרושים לרבות אישור תשלום האגרה (אותה תוכלו לשלם באתר באמצעות מאסטרקארד, ויזה או דרך דואר ישראל) ושלחו את הטופס לשגרירות.

2- תיאום מועד הראיון

אי אפשר להגיע לשגרירות ולבקש ראיון "על המקום", זה לא עובד כך. כדי לתאם ראיון יש להיכנס לאתר השגרירות ולקבוע תור על ידי מילוי פרטים שכוללים את מספר הטופס שלכם.

3- הגעה לראיון

הגיעו לראיון עם המסמכים הדרושים: אישור על התשלום של האגרה, אישור שמעיד על כך שמילאתם את טופס הבקשה, מכתב הזמנה לראיון, תמונה צבעונית ואיכותית בגודל 5X5 ס"מ (על פי הדרישות של הוויזה – שימו לב שזו אינה תמונת פספורט רגילה ושיש לה דרישות מדויקות) ודרכון בתוקף. הקפידו להתלבש באופן הולם, להשיב על כל השאלות שאתם נשאלים ולהתנהג בנימוס ובכבוד למראיין.

סגירה
נגישות