| מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע באישור משרד המשפטים

אישור כניסה לארה"ב עם דרכון אירופאי ESTA

משאת נפשם של אנשים רבים וביניהם לא מעט ישראלים היא להשיג דרכון אירופאי. לדרכון אירופאי יתרונות רבים, ובין היתר, המחזיקים בדרכון האירופאי לא צריכים ויזה כדי להיכנס לארה"ב. עם זאת, חשוב לדעת כך שגם אם תציגו את דרכונכם האירופאי בגאווה בביקורת הדרכונים, לא תוכלו לדרוך על אדמת ארה"ב ללא אישור נסיעה בתוקף. אישור נסיעה כזה ניתן להשיג בעזרת ESTA (הסבר בהמשך).

כדי לקבל את אישור הנסיעה יש לעבור בדיקות עבר פלילי ואת האישור יש להגיש לפני העלייה למטוס. בין רשימת הדרכונים שחייבים לקבל אישור נסיעה ניתן למנות את המדינות: אוסטריה, הולנד, יפן, לוקסמבורג, אסטוניה, איסלנד, איטליה, אוסטריה, אנגליה, צרפת והרשימה עוד ארוכה.

מהו ה-ESTA?

ESTA היא מערכת שעובדת באופן אוטומטי, שתפקידה לקבוע האם האדם שמעוניין לבקר בארה"ב אכן רשאי לבקר בה. כדי לקבל את אישור הזכאות יש למלא טופס שנמצא במערכת. לרוב מתקבלת התשובה באופן מיידי אבל לעתים צריך להמתין לה, עד 72 שעות. למילוי הטופס יש לשלם אגרה של 14 דולר. אם התקבל אישור נסיעה הוא יהיה בתוקף למשך שנתיים ובכל פעם בה המחזיק באישור יטוס לארה"ב הוא יצטרך להציג את הטופס שעליו מספר האישור שניתן לו.

רשימת המדינות שאזרחיהן זכאים לנסוע לארה"ב ללא ויזה

אנגליה, אוסטריה, אוסטרליה, איטליה, אסטוניה, אירלנד, אנדורה, בלגיה, ברוניי, גרמניה, דנמרק, דרום-קוריאה, הולנד, הונגריה, הרפובליקה הצ'כית, יוון, יפן, לוקסמבורג, לטביה, ליטה, ליכטנשטיין, מונקו, מלטה, נורווגיה, ניו-זילנד, סינגפור, סלובקיה, בן-מרינו, ספרד, פורטוגל, פינלנד, צ'ילה, צרפת, שוויץ, שוודיה.

להנפיק את אישור הנסיעה עם חברת מאסטר ויזה

אם אתם עומדים בקריטריונים הדרושים לקבל אישור נסיעה מומלץ שתנפיקו את האישור בעזרת חברת מאסטר ויזה. החברה מעודכנת בנוגע לכל הפרטים וההליכים הנדרשים ומספקת ללקוחותיה מגוון שירותים שמקלים על התהליך. להלן השירותים המרכזיים שמעניקה חברת מאסטר ויזה:

1- תשלום האגרה עבור הלקוחות

2- מילוי הטופס דרך הטלפוןהטופס המקורי כתוב בשפה האנגלית, מה שמקשה על ישראלים רבים למלא אותו. בעזרת מאסטר ויזה ניתן למלא את הטופס דרך הטלפון בשפה העברית. לאחר מכן, מאסטר ויזה שולחת את הטופס ללקוח כדי לקבל ממנו אישור ומזינה את הפרטים במחלקת הביטחון תוך בדיקה יסודית. לאחר 24 שעות החברה תעדכן את הלקוח בנוגע לתשובה שהתקבלה ותסביר לו איך להצמיד את האישור לדרכון וכיצד יש להשתמש בו.

3- בדיקת הדרישות לדרכוןלדרכונים שונים עשויות להיות דרישות שונות, למשל דרכון ביומטרי (הכולל שבב אלקטרוני), דרישה שהדרכון יכיל תמונה דיגיטלית שאינה מודבקת ועוד.

4- אספקת קבלות על התהליך לצורכי מס

5- טיפול שוטף בבעיות שעשויות לצוץ לאורך בתהליך

לטוס לארה"ב עם ראש שקט

עם מאסטר ויזה יכול כל מבקר בארה"ב להיות רגוע ובטוח מפני שהחברה תמנע טעויות שעלולות להקשות עליו במהלך הדרך כמו סירובים לאישורי נסיעה, עיכובים בנסיעה וביטולי טיסות. עד היום סייעה מאסטר ויזה לרבים – וגם אתם יכולים להיעזר בה כדי להבטיח כניסה קלה וחלקה לארה"ב. צרו קשר עוד היום בטלפון 1700-72-74-76 או על ידי מילוי הפרטים בטופס יצירת קשר.

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

נגישות