מאסטר ויזה מחזיקה באישור משפטי לניהול מאגר מידע ע"י משרד המשפטים!

הוצאת ויזה דחופה

הוצאת ויזה לארה"ב היא תהליך מורכב. אם אתם מתעניינים בנושא הרי שאתם ודאי יודעים זאת ועדיין, במקרים בהם צריך להוציא ויזה דחופה לארה"ב ניתן לנסות לעשות זאת ואפילו להצליח. לפניכם המקרים בהם ניתן לבקש ויזה בדחיפות:

  1. מקרים בהם יש צורך לקבל טיפול רפואי במהירות בארה"ב
  2. מקרים בהם יש לבקר קרוב משפחה חולה שנמצא במצב קשה (וקרוב המשפחה הוא מדרגה ראשונה)
  3. מקרים בהם מדובר על חילופי מבקרים או סטודנטים שצריכים להגיע בזמן לתוכנית לימודים או התמחות
  4. מקרים בהם מדובר על מטרה עסקית ובעלת אינטרס עסקי לארה"ב שצריכה להתבצע בזמן מסוים

בכל מקרה חשוב לזכור שגם אם הגשת הבקשה לראיון דחוף תקבל אישור, הוויזה עוד לא אושרה ויש להגיע לראיון עם כל המסמכים הדרושים לרבות מסמכים שמאשרים שהבקשה דחופה.

איך להוציא ויזה דחופה?

הגשת בקשה לויזה דחופה חייבת להתבצע בצורה יעילה ואיכותית כך שלא יהיו איתה בעיות ויהיה ניתן לקבל תשובה במהירות ולהגדיל את הסיכויים לכך שהיא תהיה חיובית. אם אתם צריכים להוציא ויזה בדחיפות יהיה עליכם לבצע את התהליך באופן הבא:

שלב ראשון

מלאו את הטפסים של הויזה (DS160). זהו שאלון ארוך שיש למלא בדייקנות וסבלנות, להקפיד על אמינות המידע ולכלול אישורים ומסמכים מתאימים.

שלב שני

שלמו את אגרת הוויזה. תוכלו לשלם דרך האתר של השגרירות בוויזה או במאסטרקארד או דרך דואר ישראל.

שלב שלישי

תאמו את מועד הראיון. אם העניין דחוף לכם, תוכלו לנסות להקדים אותו. במקביל לשלב השלישי יש לשלוח מיילים בצירוף מסמכים שעשויים לשכנע את השגרירות שאתם זקוקים לויזה דחופה ולציין את הסיבה לדחיפות.

שלב רביעי

הגיעו לראיון בזמן ועם כל המסמכים הנחוצים. הקפידו להגיע בלבוש הולם, היו מודעים לשפת הגוף שלכם, נסו לשדר רוגע, הביטו בעיניים של המראיין והיו מנומסים.

איך תוכלו לזרז את התהליך ולהגדיל את סיכויי ההצלחה?

תוכלו לזרז את תהליך הוצאת הויזה ולהגדיל את הסיכוי לקבלה באמצעות פנייה אל חברת מאסטר ויזה – חברה ותיקה ומובילה שפועלת משנת 2007 וזוכה להצלחה רבה.

מאסטר ויזה זמינה ללקוחותיה ועונה על כל שאלה, מסייעת בקביעת מועד הראיון ודואגת למילוי כל הטפסים (את הטפסים ניתן למלא בעברית) כאשר כל השירותים כלולים במחיר (למעט אגרת השגרירות) ואין שום הפתעות. כמו כן, מעניקה החברה הנחות לקבוצות, משפחות, סטודנטים ואנשים שמשרתים בכוחות הביטחון. הטיפול המהיר והמקצועי של מאסטר ויזה מעלה את סיכויי ההצלחה בצורה ניכרת.

חבל לבזבז עוד זמן מיותר

סגירה
נגישות