הוצאת ויזה דחופה לארה"ב

אנחנו נוכל לעזור לכם להוציא ויזה לארה"ב במהירות!

הוצאת ויזה דחופה לארה"ב היא תהליך מורכב אבל אפשרי!

אם אתם מתעניינים בהוצאת ויזה דחופה לארה"ב, הגעתם למקום הנכון. מאסטר ויזה פועלת בתחום הוצאת הויזות לארה"ב משנת 2007 בהצלחה רבה! בכל חודש אנו מטפלים באלפי ויזות לארה"ב אל מול שגרירות ארה"ב! לרוב, אנשים הרוצים לנסוע לארה"ב נדרשים להנפיק ויזה לארה"ב מספר חודשים טרם נסיעתם, אך לעיתים הדבר לא מתאפשר ויש צורך בהוצאת ויזה דחופה ומהירה לארה"ב בתוך מספר ימים!

לא משנה מה סיבת נסיעתכם לארה"ב – אנחנו נפעל להקדמת הנפקת הויזה במהירות! 

כיצד להוציא ויזה דחופה?

הגשת בקשה לויזה דחופה חייבת להתבצע בצורה יעילה ואיכותית, כך שלא יהיו איתה בעיות ויהיה ניתן לקבל תשובה במהירות ולהגדיל את הסיכויים לכך שהיא תהיה חיובית. אם אתם צריכים להוציא ויזה בדחיפות יהיה עליכם לבצע את התהליך באופן הבא:

שלב ראשון - מילוי טפסים

מלאו את הטפסים של הויזה (DS160). זהו שאלון ארוך שיש למלא בדייקנות וסבלנות, להקפיד על אמינות המידע ולכלול אישורים ומסמכים מתאימים.

שלב שני - תשלום אגרה

שלמו את אגרת הויזה. תוכלו לשלם דרך האתר של השגרירות בכרטיס אשראי בינלאומי של חברות: ויזה או מאסטר קארד, ניתן גם לשלם את האגרה באמצעות דואר ישראל.

שלב שלישי - תיאום מועד ראיון

תאמו את מועד הראיון. אם העניין דחוף לכם, תוכלו לנסות להקדים אותו. במקביל לשלב השלישי יש לשלוח דוא"ל בצירוף מסמכים שעשויים לשכנע את הקונסול בשגרירות שאתם זקוקים לויזה דחופה ולציין את הסיבה לדחיפות.

שלב רביעי - הגעה לראיון דחוף

הגיעו לראיון בזמן ועם כל המסמכים הנחוצים. הקפידו להגיע בלבוש הולם, היו מודעים לשפת הגוף שלכם, נסו לשדר רוגע, הביטו בעיניים של הקונסול המראיין והיו מנומסים.

איך תוכלו לזרז את התהליך ולהגדיל את סיכויי ההצלחה?

תוכלו לזרז את תהליך הוצאת הויזה ולהגדיל את הסיכוי לקבלה באמצעות פנייה אל חברת מאסטר ויזה – חברה ותיקה ומובילה שפועלת משנת 2007 וזוכה להצלחה רבה.

מאסטר ויזה אינה דורשת עמידה בקריטריונים בעת בקשה לזירוז מועד הריאיון, בכך במידה וישנה טיסה קרובה לארה"ב וגיליתם שאין ברשותכם ויזה תקפה לארה"ב ואינכם עומדים בקריטריונים של השגרירות לזירוז מועד הריאיון, אנחנו כאן בכדי לסייע! אנו מתחייבים למצוא עבורכם מועד ריאיון בשגרירות ארה"ב במהלך מספר ימים בודדים מיום תשלום האגרה לשגרירות, כך תוכלו להבטיח את טיסתכם לארה"ב. חשוב לציין כי השגרירות אינה רואה כי בקשתכם לויזה הינה דחופה אלא הם רואים את הגעתכם לשגרירות כמו הגעה של כל אזרח אחר אשר מגיע לריאיון בשגרירות. במעמד הריאיון תדרשו להציג זיקה למדינת ישראל לצורך אישור הויזה לארה"ב

מאסטר ויזה זמינה ללקוחותיה ועונה על כל שאלה, מסייעת בקביעת מועד הראיון ודואגת למילוי כל הטפסים (את הטפסים ניתן למלא בעברית) כאשר כל השירותים כלולים במחיר (למעט אגרת השגרירות) ואין שום הפתעות. כמו כן, מעניקה החברה הנחות לקבוצות, משפחות, סטודנטים ואנשים שמשרתים בכוחות הביטחון. הטיפול המהיר והמקצועי של מאסטר ויזה מעלה את סיכויי ההצלחה בצורה ניכרת.

נשמח לעזור לך בהוצאת הויזה דחופה לארה"ב!

נגישות

אנחנו נוציא עבורך ויזה לארה"ב באופן הכי מהיר שיש!

השאר פרטים כעת >>

השאר פרטייך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!