מאסטר ויזה מחזיקה באישור משפטי לניהול מאגר מידע ע"י משרד המשפטים!

חידוש דרכון אמריקאי

חברת מאסטר ויזה מעניקה שירות מיוחד לאזרחים אמריקאים הזקוקים להנפקת דרכון אמריקאי! אנו מסייעים עם חידוש דרכון אמריקאי ומספקים גוון שירותים נוספים המיועדים בלעדית לאזרחים אמריקאים החיים בארץ ובחו"ל.

צריכים לחדש את הדרכון האמריקאי שלכם? לחברת מאסטר ויזה יש את הידע והניסיון הדרושים להפוך את תהליך חידוש הדרכון לקל ומהיר! נסייע לכם להשלים את חידוש הדרכון האמריקאי שלכם בזמן הקצר ביותר ובעלות סמלית בלבד!

בשונה מאזרחים ישראלים או בעלי דרכון ישראלי, וכאלה שאין ברשותם דרכון אמריקאי, לאזרחים אמריקאים קיימים קריטריונים שונים ודרישות שונות שעליהם לקיים על מנת לחדש את הדרכון.

מאסטר ויזה פועלת כבר מעל ל-10 שנים בתחום חידוש הדרכונים האמריקאים, הנפקת דרכונים ועוד, ומסייעת לכל אזרח ואזרחית פנים או חוץ לחדש את הדרכון בזמן הקצר ביותר דרך הקונסוליה או שגרירות ארה"ב בישראל (בירושלים ובת"א).

הנפקת דרכון אמריקאי – כל הדברים שצריך לדעת:

  • מתי צריך לחדש את הדרכון: על פי רוב לאחר כ-10 או 15 שנה מהנפקת הדרכון המקורי (או הקודם).
  • איזה טפסים צריך למלא: הנפקת דרכון אמריקאי נעשית בעזרת מילוי טופס המכונה  DS – 11 טופס המכיל את כל הפרטים האישיים של מגיש הבקשה לחידוש הדרכון, כולל פרטי העיסוק שלו, שם איש קשר למקרה חירום ועוד. את הטופס ניתן למצוא באתר השגרירות האמריקאית בישראל. שימו לב: הטופס כתוב באנגלית וכך יש למלא אותו.
  • מה עושים לאחר מילוי הטופס: לאחר מילוי הטופס הדרוש יש לקבוע תור בקונסוליה בירושלים או לחילופין בשגרירות ארה"ב בתל אביב.

יש לגשת את הקונסוליה או השגרירות עם הטופס DS – 11 המלא + 2 תמונות פספורט בגודל 5*5 ס"מ מצולמים על רקע לבן ותשלום עבור הדרכון ותעודה מזהה כמו: רישיון, תעודת זהות, דרכון אמריקאי ישן וכו'.

הריאיון בקונסוליה או בשגרירות האמריקאית על מנת להנפיק או לחדש דרכון אמריקאי הוא שלב חשוב ורציני ובמהלכו תתבקשו לחתום על טופס אימות לכל הנתונים שרשמתם בטופס הבקשה.

חידוש דרכון אמריקאי – דברים נוספים שצריך לדעת:

בשונה מטופס הנפקת דרכון אמריקאי, הטופס לחידוש דרכון אמריקאי הוא טופס DS – 82המכיל גם הוא את כל הפרטים האישיים ופרטי העיסוק של מגיש הבקשה, שם איש הקשר ועוד.

טופס זה נמצא באתר השגרירות והוא כתוב בשפה האנגלית. למרות האפשרות לפטור מראיון אנו ממליצים להגיע לפגישה בשגרירות בכדי להבטיח ולזרז את התהליך.

בעלי דרכון אמריקאי שנמצא ברשותכם פחות מ-15 שנים? מעולה!

אם הדרכון שלכם הונפק לפני פחות מחמש עשרה שנה לא תהיו זקוקים לריאיון אישי כלל ותוכלו לחדש את הדרכון באמצעות הדואר. לשם כך תידרשו להוציא צ'ק בנקאי על סך הסכום הנכון ולשלוח אותו בצירוף כל הטפסים. עדיין ההמלצה שלנו: לפנות אל השגרירות או הקונסוליה.

שירות מאסטר ויזה לחידוש דרכון אמריקאי מקצר ומייעל את התהליך באופן משמעותי!

רוצה ייעוץ והדרכה לגבי דרכון אמריקאי?

סגירה
נגישות