מאסטר ויזה מחזיקה באישור משפטי לניהול מאגר מידע ע"י משרד המשפטים!

הוצאת אזרחות אמריקאית לילד

רוצים להוציא אזרחות אמריקאית לילדכם? נשמח לבדוק את זכאותכם ולעזור לכם בתהליך הגשת הבקשה! מאסטר ויזה עזרה לישראלים ואמריקאים רבים להוציא אזרחות אמריקאית לילדיהם!

באופן כללי הקריטריון לקבלת אזרחות אמריקאית לילד מתחלק לשניים:
לפני גיל 18 - דיווח ילודה , לאחר גיל 18 - לפי "חוק הסבא"

תנאים לזכאות לאזרחות אמריקאית עבור ילד:

ילד שנולד להורה אמריקאי מחוץ לגבולות ארה"ב זכאי לקבל אזרחות אמריקאית בתנאי שהוריו עונים על הקריטריונים של חוק העברת האזרחות.

על ההורים למלא בקשה של תעודת לידה מחוץ לארה"'ב, את הבקשה יש להגיש לפני הגעת הילד לגיל 18.
ההמלצה: להגיש בקשה לאזרחות מיד לאחר לידת הילד.

חשוב לדעת: תעודת לידה מחוץ לארה"ב CRBA אינה דרכון. השגרירות האמריקאית ממליצה להגיש את הבקשה להוצאת דרכון ומספר ביטוח לאומי אמריקאי במקביל ובאותו הזמן ולהציגם בפגישה שתיקבע לדון בבקשה. למרות שייתכן וילדכם נושא אזרחות אחרת עליו או עליה להיכנס לארצות הברית אך ורק עם דרכון אמריקאי בתוקף.

הוצאת אזרחות אמריקאית לילדים שנולדו לפני ה-12 ביוני 2017

לפי השגרירות האמריקאית: ילד שנולד לאימא אמריקאית מחוץ לנישואים, מחוץ לארה"ב זכאי להגשת בקשה לאזרחות אמריקאית בתנאי שהאם התגוררה בארה"ב במשך שנה שלמה: 365 ימים רצופים, וזאת לפני הולדת הילד.
הערה: תקופת השהות מחוץ לארה"ב במסגרת שירות מדינת ארה"ב אינה נחשבת שהייה בארה"ב לצורך כך.

הוצאת אזרחות אמריקאית לילדים שנולדו לאחר ה-12 ביוני 2017

ילד שנולד לאימא אמריקאית מחוץ לנישואים, מחוץ לארה"ב, זכאי להגשת בקשה לאזרחות אמריקאית בתנאי שהאם תוכיח שהתגוררה בארה"ב או בשטחי ריבונותה תקופה של לפחות 5 שנים, מתוכם שנתיים אחרי גיל 14.

לצורך קבלת האזרחות האמריקאית עבור ילדכם יש צורך למלא כמה טפסים מיוחדים כמו: DS-2029 – טופס בקשה להעברת אזרחות, DS-11 – טופס בקשה לדרכון ועוד.

הערה חשובה: במידה ואחד המסמכים אינו כתוב באנגלית, יש לתרגמו ולהביאו יחד עם שאר המסמכים .

בנוסף יש לצרף את המסמכים הבאים:

  • תעודת לידה ישראלית: מונפקת על ידי משרד הפנים הישראלי ועליה שם הילד ושמות הוריו. יש להביא מסמך המקורי + שלושה צילומים שלו.
  • תמונה לדרכון: יש להביא תמונה בגודל 5 ס"מ על 5 ס"מ שצולמה במהלך 6 החודשים האחרונים! (יש לציין שאין צלם או חנות צילום בשגרירות האמריקאית)
  • תעודת נישואים: תעודה מקורית או העתק נאמן למקור שהונפק ע"י הרשות המוסמכת במדינה בה נערכו הנישואים + צילום של תעודת הנישואים.
  • תעודת גירושים או תעודת פטירה: אם אחד ההורים היה נשוי יש להמציא את תעודת גירושים או תעודת פטירה מקוריות + צילום של המסמך המקורית.
  • הוכחה על אזרחות אמריקאית: ההורה האמריקאי של הילד חייב להציג את הדרכון האמריקאי בנוסף לשלושה צילומים של הדרכון.
  • דרכון / תעודה מזהה של ההורה שאינו אמריקאי: על ההורה שאינו אמריקאי להביא דרכון או תעודה מזהה + 3 צילומים של העמוד הראשון של הדרכון או התעודה המזהה.
  • דרכון ישראלי או זר של הילד: במידה והוצא דרכון ישראלי לילד, יש להביאו + צילום של העמוד הראשון בדרכון.
  • הצהרה מקורית חתומה על ידכם המאשרת שלא הוצא מספר ביטוח לאומי אמריקאי לילדכם על ידי המשרד לביטוח הלאומי.
  • הוכחות על שהות פיזית של ההורה האמריקאי בארה"ב כמו: תעודת  חיסונים, רישום מבתי ספר, אוניברסיטה או מכללה, החזרי מס ורישום על עבודה.
  • דרישות נוספות אישיות.

מאסטר ויזה מובילה בתוצאות! אנו כאן בשבילכם לטיפול מהיר ויעיל בהוצאת אזרחות אמריקאית לילדכם.

רוצה שנעשה את העבודה בשבילך?

סגירה
נגישות