מאסטר ויזה מחזיקה באישור משפטי לניהול מאגר מידע ע"י משרד המשפטים!

הגרלת הגרין קארד 2018

כל שנה זוכים 125,000 אנשים מרחבי העולם בהגרלת הגרין קארד שאיתו הם רשאים להתגורר ולעבוד בארה"ב!
מידי שנה, ממשלת ארה"ב מעניקה כ-125,000 אשרות גרין קארד (אשרת תושבות קבע), כחלק מה- Diversity Visa Program. מטרת ההגרלה היא בעצם לגוון את האוכלוסיה האמריקאית. הזכייה בהגרלת הגרין קארד מאפשרת על-פי החוק לחיות ולעבוד באופן חוקי בארה"ב. כמובן שניתן לבקש גרין קארד גם עבור שאר המשפחה!

יש לשים לב: אומנם 125,000 זוכים בהגרלה, אבל רק 55,000 הראשונים שיתחילו את התהליך מול השגרירות יקבלו את הגרין קארד! מהרו להירשם בהרשמה מוקדמת ומוזלת דרך מאסטר ויזה!

כל כך פשוט להירשם- אנחנו עושים עבורך את כל העבודה
ההרשמה מעולם לא הייתה פשוטה וקלה יותר! כל מה שצריך לעשות הוא להשאיר את הפרטים או להתקשר אלינו: אחד הנציגים ימלא איתך טופס קצר ופשוט עם הסבר והנחיות מדויקות לגבי התמונות שצריך לצרף וזהו! אנחנו רושמים אותך להגרלה! כל כך נוח... רגע, זה לא הכל! כחלק מהשירות אנו שולחים לך אסמכתא רשמית על השתתפות

עושים לכם סדר בתהליך: איך מוציאים ויזה לארה"ב?

לפניכם הסבר קצר על השלבים הנדרשים להוצאת ויזה לארה"ב:

1- מילוי ושליחת טופס בקשה

מלאו את טופס הויזה - DS160 - בצורה מדויקת, ציינו מהו סוג הוויזה הנחוץ לכם ואת מטרת הנסיעה, הקפידו לענות על כל השאלות בכנות ושלמו את האגרה. צרפו את המסמכים הדרושים לרבות אישור תשלום האגרה (אותה תוכלו לשלם באתר באמצעות מאסטרקארד, ויזה או דרך דואר ישראל) ושלחו את הטופס לשגרירות.

2- תיאום מועד הראיון

אי אפשר להגיע לשגרירות ולבקש ראיון "על המקום", זה לא עובד כך. כדי לתאם ראיון יש להיכנס לאתר השגרירות ולקבוע תור על ידי מילוי פרטים שכוללים את מספר הטופס שלכם.

3- הגעה לראיון

הגיעו לראיון עם המסמכים הדרושים: אישור על התשלום של האגרה, אישור שמעיד על כך שמילאתם את טופס הבקשה, מכתב הזמנה לראיון, תמונה צבעונית ואיכותית בגודל 5X5 ס"מ (על פי הדרישות של הוויזה – שימו לב שזו אינה תמונת פספורט רגילה ושיש לה דרישות מדויקות) ודרכון בתוקף. הקפידו להתלבש באופן הולם, להשיב על כל השאלות שאתם נשאלים ולהתנהג בנימוס ובכבוד למראיין.

סגירה
נגישות