ניסיון בהגרלות של מאסטר ויזה - Master Visa
| מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע באישור משרד המשפטים

ניסיון בהגרלות של "מאסטר ויזה"

את אלפי הישראלים המנסים את מזלם מדי שנה בהגרלת ה"גרין קארד" האמריקאית ניתן לחלק לשתי קבוצות: קבוצת "העצמאים" היא קבוצה של אלו שמנהלים את ההליך הבירוקרטי הסבוך הטמון ברישום להגרלה בכוחות עצמם. הם שואלים חברים, גולשים באתרי אינטרנט רלוונטיים ומקווים לטוב. אחוזים גבוהים מהם יטעו באופן כזה או אחר והרשמתם תיפסל. קבוצת האנשים השנייה הם הלקוחות של חברת "מאסטר ויזה" – מומחית הגרלות ה"גרין קארד" מספר 1 בישראל, שהעדיפו, ובצדק, לשלם סכום סמלי סביר ולהשאיר את העבודה למקצוענים.

טעויות נפוצות של ישראלים לגבי הגרלת ה"גרין קארד"

  • "זה לא משנה אם נגיש היום או בעוד שבועיים" – במציאות, כל הקודם זוכה. מדי שנה עולים בהגרלה למעלה מ-125 אלף איש, אך רק 55 אלף הנרשמים הראשונים זוכים לקבל את ה"גרין קארד" היקר. כל דקה חשובה, כל יום משמעותי.
  • "זה נורא פשוט! מה כבר יכול לקרות" – מי שמכיר את הבירוקרטיה האמריקאית, מבין כמה זה לא נכון. ולמה שהגרלה שמאפשרת לאנשים זרים מכל העולם להפוך לתושבי המעצמה הגדולה בעולם תהיה הליך פשוט?! בשורה התחתונה, צריך לדעת אנגלית טוב, לדייק בכל פרט ולא להחסיר שום דבר.
  • "אם נטעה, יעדכנו אותנו ונתקן" – ממש לא. טעיתם? שכחתם? פספסתם? תנסו בשנה הבאה.
  • "חשוב להקפיד בתמונה רק על גודל תקין" – תתפלאו, אבל אפילו חולצה לא מתאימה או מבט לכיוון הלא נכון עלולים לעלות לכם בפסילת הטופס, ועד שתגלו על כך, יהיה כבר מאוחר מדי. לא חבל?

מאסטר ויזה נכנסת לתמונה

שירותיה של חברת מאסטר ויזה הפועלת בהצלחה כבר 10 שנים ועד היום, רבים ומגוונים. ראשית, מילוי מדויק ומדוקדק של כלל פרטי טופס ההרשמה הארוך ומיד עם פתיחת ההרשמה להגרלה. שנית, בדיקה יומית האם שמכם עלה בגורל (תתפלאו, אבל לא מקבלים הודעה מהאמריקאים. חייבים לבדוק בעצמכם). שלישית, ליווי צמוד מרגע הזכייה ועד להגעתם למדינה, על כל המשתמע מכך (ותאמינו לנו – יש הרבה מה לדעת ולעשות מאותו רגע מאושר). רביעית, בדיקה שנתית בזמן שהותכם במדינה לגבי שינויים בסטאטוס שלכם ותכניות להמשך (אחרי 5 שנים ניתן לבקש אזרחות אמריקאית או להמשיך לחיות כתושבי קבע באמצעות ה"גרין קארד"). ועוד מגוון שירותים חשובים נוספים.

טעות מינורית במילוי הטפסים, שליחת תמונה אשר אינה עומדת בקריטריונים האמריקאיים ושליחת הבקשה שלא בזמן הנכון עשויים להוביל לסירוב ופסילת מועמדותכם בהגרלה! המומחים של מאסטר ויזה ינחו אתכם וישארו עם האצבע על הדופק בשביל להבטיח את כניסתכם להגרלה שכלל הפרטים מולאו במדויק על פי ההנחיות האמריקאיות וימנעו מבקשתכם להיפסל שלא כצורך. 

אלפי הלקוחות המרוצים של "מאסטר ויזה", שכבר הבינו שלא הכול בחיים כדאי לעשות לבד, יעידו על כדאיות השירות של החברה ועל טיב השירות שהיא מעניקה ללקוחותיה. ההסברים האדיבים והסבלניים, המקצועיות, הניסיון רב השנים והאוזן הקשבת בכל שאלה, בעיה או תקלה עושים את הכול לנעים יותר. וזה עוד לפני שדיברנו על כך שאם תזכו, תקבלו החזר כספי בגין השנים אשר לא השתתפתם! עם מאסטר ויזה, אתם יכולים להיות רגועים. עכשיו נותר רק לקוות שהמזל יעמוד לצדכם בהגרלה!

רוצה לחיות בארה"ב כל החיים?

ישראלים שזכו בגרין קארד באמצעות מאסטר ויזה!

נגישות

רוצה גרין קארד לארה"ב?

השאר פרטים כעת למבצע >>

השאר פרטייך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

רוצה לחיות בארה"ב?