— הגרלת הגרין קארד לארה"ב - Master Visa
לקוחות יקרים, לאור נגיף הקורונה אנו צופים עומס בשגרירות - הקדימו כעת לשריין את התור שלכם, צרו קשר כעת!
| מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע באישור משרד המשפטים

הגרלת הגרין קארד לארה"ב

בכל שנה זוכים 125,000 משתתפים מרחבי העולם בהגרלת הגרין קארד שבאמצעותה הם רשאים להתגורר ולעבוד בארה"ב!

מידי שנה, ממשלת ארה"ב מעניקה כ-125,000 אשרות גרין קארד (אשרת תושבות קבע), כחלק מה- Diversity Visa Program. מטרת ההגרלה היא בעצם לגוון את האוכלוסייה האמריקאית. זכייה בהגרלת הגרין קארד מאפשרת על-פי החוק לחיות ולעבוד באופן חוקי בארה"ב. כמובן שניתן לבקש גרין קארד גם עבור שאר בני המשפחה!

יש לשים לב: אומנם 125,000 זוכים בהגרלה, אבל רק 55,000 הראשונים שיתחילו את התהליך מול השגרירות יקבלו את הגרין קארד! מהרו להירשם בהרשמה מוקדמת ומוזלת דרך מאסטר ויזה!

כל כך פשוט להירשם – אנחנו עושים עבורך את כל העבודה!
ההרשמה מעולם לא הייתה פשוטה וקלה יותר! כל מה שצריך לעשות הוא להשאיר את הפרטים או להתקשר אלינו: אחד הנציגים ימלא עמך טופס קצר ופשוט עם הסבר והנחיות מדויקות לגבי התמונות שצריך לצרף וזהו! אנחנו רושמים אותך להגרלה! כל כך נוח… רגע, זה לא הכל! כחלק מהשירות אנו שולחים לך אסמכתא רשמית על השתתפות עבור אותה שנה. 

בכל שנה עשרות ישראלים זוכים בגרין קארד
באמצעות מאסטר ויזה!

איך ניתן לדעת שפרטיי אכן רשומים בהגרלה?
עם הכנסת הפרטים שלך להגרלה, אנו שולחים לך אסמכתא רשמית מטעם מחלקת הפנים של ארה"ב. בנוסף לכך, יש גישה לבדיקת מצב ההגרלה שלך אל מול ההגרלה הרשמית- כך ניתן לדעת בוודאות שמאסטר ויזה הכניסה אותך להגרלה! (לקוחות אשר נרשמים בהרשמה מוקדמת, יקבלו מטעמנו אסמכתא זמנית).

סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד- זכייה 1 מתוך 130 משתתפים (בממוצע)
בעשור האחרון, מוגשות בממוצע 8.7 מיליון בקשות להשתתפות בהגרלת הגרין קארד מרחבי העולם.
אם ניקח את מספר הודעות הזכייה שנשלחו למשתפים בכל שנה, ונחלק אותו במספר הגבוה ביותר של משתתפים שנרשמו אי פעם להגרלה, מדובר בכ-13 מיליון משתתפים בשנים 1999 ו-2000- בחישוב מהיר נקבל שסיכויי הזכייה עומדים על 0.77% ובתרגום פשוט: ההסתברות לזכייה עומדת על 1 מתוך 130.
צריך לקחת בחשבון שמדובר "בסיכויי הנמוך ביותר" לזכות בהגרלה: בפועל, הסיכויי לזכיה גבוה בהרבה! זאת מכיוון שבשנים האחרונות קיימת ירידה במספר המשתתפים בהגרלה. למשל, בשלוש השנים האחרונות, מספר המשתתפים מרחבי העולם עמד על 6.3 מליון לכל היותר.

כאשר נרשמים להגרלה, יש לקחת בחשבון שזוגות נשואים רשאיים להשתתף בהגרלה בנפרד וכך סיכויי הזכיה שלהם ושל משפחתם מוכפלים! במקרה זה, מבחינה סטטיסטית, סיכויי הזכיה עבור זוג נשוי המגיש את פרטי בנפרד, עומד על 1 מתוך 65! (לעומת השתתפות "רגילה", שסיכוייה עומדים על 1 מתוך 130).

בכל שנה עשרות ישראלים זוכים בגרין קארד באמצעות מאסטר ויזה

מהרו!

הזמן שנותר להרשמה מוקדמת מוזלת >

שעות
דקות
שניות

סיכוי הצלחה גבוהים, מתוך 130 משתתפים 1 זוכה
בכל שנה במהלך העשור האחרון מוגשות באופן ממוצע 8.7 מיליון בקשות להשתתף בהגרלה. אם ניקח את מספר הודעות הזכייה הנשלחות בכל שנה ונחלק אותו במספר הגבוה ביותר של המשתתפים שהגיש טפסים אי פעם להגרלה, כ-13 מיליון בשנים 1999 ו-2000, נקבל סיכויי זכייה של 0.77 אחוז שהם 1 ל-130. זהו הסיכוי "הנמוך ביותר" לזכות בהגרלה. בפועל הסיכוי לזכות גבוה בהרבה מכיוון שבמשך השנים הייתה ירידה משמעותית במספר המשתתפים בהגרלה ובשלוש שנים האחרונות עמד המספר על 6.3 מיליון לכל היותר. כמו כן יש לזכור שבני זוג רשאים להשתתף בהגרלה בנפרד כך שהם ומשפחתם זוכים לסיכוי סטטיסטי כפול במידה ושניהם ישתתפו. במקרה זה יעמדו סיכויי הזכייה על 1/130 למשתתף בודד ו-1/65 לזוג המגיש כל אחד בנפרד.

מה המניע של ממשלת ארצות הברית לערוך הגרלה?
מערכת ההגירה האמריקאית עברה לא מעט שינויים משמעותיים בשנות קיומה- החל מהגירה חופשית שהיוותה את הבסיס להקמתן של המדינות ואיחודן ועד למדיניות קשוחה בהרבה הקיימת היום. חוק זה הושפע רבות מהדמוגרפיה המשתנה, מהכלכלה האמריקאית ומאיומי הטרור הגלובליים.
בסוף שנות ה-80, זיהו האמריקאים שהקשיחות במדיניות קבלת ויזות הגירה בעייתית: השיטה הנציחה את העובדה שמהגרים ממדינות גדולות בעלי הסיכויים הגבוהים ביותר לקבלת ויזה זו, מה שמפלה לרעה את המהגרים ממדינות קטנות יותר. כדי להתגבר על כך, ארה"ב מנסה לתת סיכוי שווה למדינות ברחבי העולם באמצעות ההגרלה, עם דגש על מדינות שההגירה מהן נמוכה!

זכייה בהגרלה מאפשרת לכם לחיות ולעבוד בארה"ב באופן חוקי לחלוטין! תוכלו להנות מהטבות של תושבי קבע המתגוררים בגבולות ארה"ב. 

במעמד הזכייה, במידה ויש לכם ילדים מתחת לגיל 21 גם הם זוכים לקבל באופן אוטומטי את מעמד הגרין קארד בהמשך לזכייתכם! כך שלא רק ההורים זוכים אלא כל המשפחה!

 

ישראלים שזכו בגרין קארד באמצעות מאסטר ויזה!

רוצה לחיות בארה"ב כל החיים?

נגישות

רוצה גרין קארד לארה"ב?

השאר פרטים כעת למבצע >>

השאר פרטייך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!