| מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע באישור משרד המשפטים

הגרלת הגרין קארד – כל המידע שחשוב לדעת

ברוכים הבאים למקום שבו חלומות מתגשמים. אם גם אתם מאמינים שהחיים קצרים מדי בשביל לא לנסות דברים חדשים, הגעתם למקום הנכון. חברת מאסטר ויזה מציגה בפניכם את הגרלת ה"גרין קארד". הגרלת הגרין קארד האמריקאית, המתקיימת מדי שנה, הצליחה לשנות את חייהם של אלפי ישראלים מאושרים, שזכו בהגרלה הנכספת וחיים את החלום האמריקאי על כל צדדיו. מה זו בדיוק ההגרלה הזו? מדוע היא נערכת? כיצד גם אתם תוכלו ליטול בה חלק? על שאלות אלו ועוד רבות אחרות, בכתבה שלפניכם.

הגרלת הגרין קארד – רקע כללי

ארצות הברית נחשבת לאחד מסמלי הדמוקרטיה והפתיחות של העולם המודרני. ככזאת, חרטה המדינה על דגלה את ערבוב התרבויות, וזאת מתוך כוונה לייצר תמהיל אנושי-אזרחי הטרוגני, אשר יתרום את חלקו לעוצמתה של המדינה, ויזכה בתמורה לחיים חופשיים ומלאי הזדמנויות. השקפה זו הולידה את הגרלת ה"גרין קארד" השנתית, שבה כ-50,000 אנשים מאושרים מרחבי העולם זוכים להפוך לתושבי-קבע במדינה, על כל המשתמע מכך (לרבות זכויות שוות לילידים האמריקאים). למעלה מ-300 מאותם זוכים מגיעים מדי שנה מישראל הקטנה שלנו.

מדוע שארצה להפוך לתושב ארצות הברית?

עשרות מיליוני אנשים לא טועים. החיים בארצות הברית, לפחות מבחינה כלכלית, נוחים יותר מאשר בישראל. הנדל"ן זול יותר, המשכורות גבוהות יותר, החינוך איכותי יותר והאפשרות לחיות חיי רווחה משפחתיים ללא דאגות כלכליות מתמשכות, גבוה יותר. זכייה ב"גרין קארד" לא תחייב אתכם לנטוש את הספינה הישראלית, כמובן. תוכלו לשלב בין החיים פה לחיים שם, או לשוב מתי שתחפצו. כך שהסיכון לא באמת קיים.

מידע חשוב על הגרלת הגרין קארד

ראשית, חשוב להיות ערים לתנאי הסף להשתתפות בהגרלה, שהם השכלה תיכונית ומעלה או שנתיים עבודה ברציפות בעבודה הדורשת הכשרה ארוכת טווח. את ההוכחה לכך יש להציג רק בראיון קבלת ה"גרין קארד", ולא בזמן מילוי טופס ההשתתפות בהגרלה. חובה גם להיות מעל גיל 18, וזה הכול. כך שאם הגיעו לאוזניכם שמועות על הצורך בקשרים ופרוטקציות, השכלה אקדמאית, קריירה נחשבת וכדומה, דעו כי אין מדובר במצב במציאות.

שנית, השתתפות בהגרלה מחייבת מילוי טפסים ייעודיים ועמידה בזמן שהוגדר מראש. נמליץ בחום לא לעשות זאת בעצמכם, שכן כל טעות קטנה תגרום לטופס שלכם להיפסל, וחבל. חברת מאסטר ויזה בעלת הניסיון רב השנים, השירות האדיב והמקצועיות המוחלטת תשמח לעמוד לשירותכם ולהפוך את הליך הרישום למהיר, פשוט ומדויק. ההשתתפות בהגרלה אינה כרוכה בתשלום, השירות של מאסטר ויזה הוא תשלום הוגן וסמלי במיוחד.

נקודה חשובה נוספת היא מה קורה אם זכיתם? מאסטר ויזה תלווה אתכם לאורך כל התהליך מול שגרירות ארה"ב! בנוסף, חשוב להסביר, לאחר הזכייה, אתם הופכים לתושבי קבע למשך 5 שנים. בתקופה זו תוכלו ללמוד באוניברסיטה בזול וליהנות מהטבות וזכויות השמורות לאזרחים האמריקאים, לרבות הרחבת עסק, השקעות שונות ועוד. בגמר התקופה, תוכלו להגיש בקשה לקבלת אזרחות אמריקאית, או לחילופין להמשיך לחיות במעמד תושבים שאינם אזרחים. אז איך תעשו זאת נכון? בדיוק - חברת מאסטר ויזה.

לגבי הסיכויים שלכם להגשים את חלום הזכייה בהגרלה והמגורים במדינה, אתם מוזמנים לקרוא כאן: סיכויי זכייה בהגרלת הגרין קארדבהצלחה!

מהרו!

הזמן שנותר להרשמה מוקדמת מוזלת >

שעות
דקות
שניות

רוצה לחיות בארה"ב כל החיים?

ישראלים שזכו בגרין קארד באמצעות מאסטר ויזה!

נגישות