ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

איך ממשים זכייה בהגרלת הגרין קארד לארה"ב

אנשים רבים מכל העולם רוצים להחזיק בידם גרין קארד לארה"ב. הם מוכנים לעשות לשם כך הרבה מאוד. בעצם כל מי שמעוניין להגיש בקשה לקבלת גרין קארד רשאי לעשות זאת כאשר אחת לשנה נערכת הגרלה בין כל אלו שהגישו את הבקשה ועולים 1250.000 זוכים. העניין הוא שבפועל יזכו לממש את הזכייה רק 55,000 זוכים.

מי יהיה בין אותם זוכים מאושרים?

זכייה בהגרלת הגרין קארד לארה"ב

זוהי בהחלט הפתעה נעימה ומרגשת. העניין הוא שהזכייה עדיין לא ממש משקפת את ההצלחה האמתית ואת הזכייה בגרין קארד הנכסף. כדי לקבל בפועל את הזכות לבוא ולהתגורר בארצות הברית, נדרש תהליך נוסף אשר בסופו יזכו רק 55.000 ברי מזל לעלות על המטוס לכיוון ארצות הברית.

זכייה בהגרלת הגרין קארד לארה"ב – איך זה קורה?

כאשר עליתם בגורל מבין מאות ועשרות אלפי נרשמים מכל העולם, אתם נכנסים בעצם לתחרות שהיא כלל עולמית בין כל הזוכים מכל רחבי תבל, כאשר כל אחד מהם שואף לממש את הזכייה שלו. כאשר מצאתם את שמכם עולה בגורל, עליכם למהר ולהתחיל בהליכים הנכונים. במשחק הזה תקף הכלל, כל הקודם זוכה. מאסטר ויזה הינה אחת מהחברות המובילות בתחום הוצאות ויזה לארצות הברית כאשר דרכי הפעולה שלה מסייעים לזוכים רבים לממש את הזכייה שלהם ולמצוא את עצמם עם כרטיס הוויזה הנכסף.

למעשה, קבלת הוויזה היא בעצם החלטה בלעדית של הקונסול האמריקאי רק לאחר ראיון בשגרירות ארצות הברית בלבד, אך כאשר הצוות המלווה שלנו עובד כל כך קשה בהכנת הלקוחות שלנו לראיון על בסיס מידע אותו אנחנו אוספים במהלך כל השנה ומכינים את הלקוחות עם הדרכה מלאה ומפורטת לקראת הריאיון וביצוע התהליך של מילוי נכון של כל הטפסים, הרי שסיכויי ההצלחה לזכות גבוהים הרבה יותר, וישנם הוכחות בשטח על כך.

זכיתם בהגרלת הגרין כארד? הכתובת הבאה שלכם היא מאסטר ויזה. רק אצלנו תקבלו את השירות המושלם ותגדילו את סיכוייכם לזכות.

רבים ניסו אותנו והצליחו. בואו הצטרפו גם אתם להצלחה.

זיו כהן מנכ"ל מאסטר ויזה בעל תואר ראשון במנהל עסקים BA ותואר שני MA במשפטים

מטפל בזוכי הגרלת הגרין קארד לארה"ב בישראל.צרו קשר והוא ישמח לעזור לכם

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on print
נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!