ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

 

מה עושים לאחר זכייה בהגרלת הגרין קארד

בעקבות הקשיים הכלכליים בארץ ואפשרויות התעסוקה המוגבלות ועול המיסים הכבד בארץ, שואפים צעירים רבים ליצור לעצמם עתיד ורוד יותר באמצעות הגירה לארצות הברית.

לא כל מי שרוצה לזכות בגרין כארד הנכסף יוכל לקבל אותו כל כך בקלות. קיימת פרוצדורה ארוכה ומורכבת ולא תמיד היא מסתיימת בהצלחה, אך עם חברת מאסטר ויזה, זה אפשרי!

הגרלת הגרין קארד זוהי הגרלה הנערכת אחת לשנה בין מאות אלפי נרשמים מכל המדינות המאושרות להשתתף בהגרלה. הרישום מתקיים אחת לשנה כאשר קיימים קריטריונים נוקשים על מנת שניתן יהיה ליהנות מהאפשרות להירשם להגרלה. מספר חודשים לאחר מכן מתפרסמות תוצאות ההגרלה כאשר כל משתתף בהגרלה אחראי על בירור לגבי עלייתו בגורל או לא, וזאת באמצעות מספר אישור אישי אותו הוא מקבל בעת הרישום. בעזרתו הוא יוכל לעקוב בקלות ובכל רגע אחר מצבו בהגרלה. הודעות בדבר הזכייה אינן מתקבלות בשום צורה. לא במייל ולא בדואר וגם לא בטלפון. מחובתו של המועמד לעקוב ולבדוק באופן עצמאי אחר התוצאות.

מה עושים לאחר זכייה בהגרלת הגרין קארד

עליתם בגורל? מזל טוב! מדובר בהחלט בזכייה נדירה ובעלת משמעות רבה. אך כאן חשוב לזכור, שנכון שמשוכה אחת הצלחתם לעבור אך מצפה לכם שלב נוסף והוא זה שיהיה השלב המכריע שיקבע האם הזוכה אכן יוכל לממש את זכייתו ולהגר לארצות הברית.

כאן חשוב לפעול באופן נכון ומושכל. ממש לא כדאי לנסות להתקדם ללא הכנה מקצועית היות וקל מאוד לשגות וליפול מהרשימה בהיעדר ידע בסיסי והדרכה מקצועית ונכונה. אם אתם עומדים בצומת הזו לאחר הזכייה ואתם שואלים את עצמכם – מה עושים לאחר זכייה בהגרלת הגרין קארד? התשובה נמצאת בדיוק כאן!

ישראלים רבים שכבר עברו את התהליך והצליחו להגשים את חלומם ולעבור לארצות הברית יחד עם כל המשפחה, קובעים חד משמעית: לולא העזרה והליווי המקצועי של חברת מאסטר ויזה, לא היה כל סיכוי להצליח לעבור את המשוכה האחרונה מול השגרירות האמריקנית.

הכתובת הטובה ביותר לאחר הזכייה בגרין קארד, זוהי חברת מאסטר ויזה! נסו והיווכחו.

זיו כהן מנכ"ל מאסטר ויזה בעל תואר ראשון במנהל עסקים BA ותואר שני MA במשפטים

מטפל בזוכי הגרלת הגרין קארד לארה"ב בישראל. צרו קשר והוא ישמח לעזור לכם

מאמרים נוספים

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!