ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

 

זכייה בגרין קארד – מה עושים הלאה?

זכייה בגרין קארד זוהי זכייה השמורה לברי מזל בלבד. היות ומילוני אנשים מכל העולם נרשמים להגרלה כאשר רק כמאה אלף זוכים יעלו לבסוף בגורל. גם לאחר הזכייה עדיין צריך הרבה מזל כדי להצליח במימוש הזכייה. בדיוק לשם כך יש לכם את מאסטר ויזה!

בכל שנה מוגשות מיליוני בקשות מאנשים מכל העולם השואפים לזכות בגרין כארד. מדוע הם צריכים את זה? זכייה בגרין קארד מקנה להם בעצם את האפשרות להתגורר בארצות הברית ולהפוך לאזרחים אמריקנים. הבעיה היא שמתוך כל מיליוני הבקשות יעלו בגורל רק 125.000 זוכים כאשר רק 55.000 מתוך כל אותם הזוכים יזכו לבסוף לממש את הזכייה.

כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה, יש להיעזר במומחי מאסטר ויזה. כי רק חברה שהצליחה לסייע לזוכים ישראלים רבים במהלך העשור האחרון היא זו שתצליח לכוון גם אתכם להצלחה.

זכייה בגרין קארד – מה עושים אחר כך?

הבנו שעל מנת לזכות בהגרלה על כרטיס הגרין קארד יש צורך במזל מיוחד, ואכן, אנחנו רואים כי אנשים שאכן עולים בגורל נרגשים ומופתעים ולעיתים מרוב התרגשות הם לא עושים את מה שעליהם לעשות והם לא מקדמים את התהליך בכוון הנכון ובכך הם בעצם עשויים להפסיד את האפשרות לזכות בכרטיס הגרין קארד.

למה?

בהגרלה השנתית על כרטיס הגרין קארד, עולים בגורל 125.000 זוכים מכל רחבי הגלובוס. זוכים אלו עולים בגורל הנעשה באמצעות מחשב ללא כל הבחנה בין צעירים למבוגרים, בעלי משפחה או בודדים. כל אותם זוכים הופכים להיות מועמדים הרבה יותר רלוונטיים עם אחוזי זכייה גבוהים הרבה יותר לאפשרות להגיע לבסוף לארצות הברית כאזרחים מן השורה. אמנם לא כל 125.000 הזוכים יזכו לממש את החלום. מתוך כל אותם זוכים, יזכו רק 55.000 זוכים שיעמדו בכל הקריטריונים הדרושים מול השגרירות של ארצות הברית לכרטיס הגרין קארד.

איך מגדילים את הסיכויים?

חברת מאסטר ויזה באה אליכם כאשר באמתחתה ניסיון עשיר בן עשור בליווי זוכים ישראלים מול השגרירות האמריקאית כאשר אחוזי ההצלחה גבוהים מאוד.

הכתובת הבלעדית לאחר הזכייה בהגרלת הגרין קארד זוהי חברת מאסטר ויזה.

מאמרים נוספים

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!