ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

גרין קארד - מה עושים אחרי שזוכים?

גרין קארד - תהליך הזכייה

כידוע בכל שנה זוכים 125.000 אנשים מכל רחבי העולם בהגרלת הגרין קארד. למעשה רשאים הזוכים לעבוד וגם להתגורר בארצות הברית. בפועל, רק 55.000 אנשים יוכלו לבסוף ליהנות מהגרין קארד. כי לאחר הכרזת רשימת הזוכים שעומדת כאמור על 125.000 זוכים, יהיו רק 55.000 הראשונים שיתחילו לבצע את התהליך המתבקש, זכאים לעבור ולהתגורר בארצות הברית. מה התהליך הנדרש לאחר הזכייה?

זכיתם בהגרלת הגרין קארד לארצות הברית? מזל טוב! אך חשוב מאוד שתדעו, כי זכייה בהגרלת הגרין קארד לארה"ב עדיין לא אומרת שהתהליך הסתיים ומחר אתם יכולים לעלות על המטוס הראשון לארצות הברית וליהנות מכרטיס הגרין קארד המאפשר לכם לעבוד ולהתגורר במקום. הרבה לפני שתוכלו לממש את הזכייה עליכם להתחיל לעבוד על הנושא.

מה עושים לאחר זכייה בהגרלת הגרין קארד לארה"ב?

כאמור ההודעה על הזכייה היא כלל אינה סופית מבחינתכם עד שתתחילו לבצע את ההליכים הנדרשים. זה מעין תחרות כלל עולמית בין כל הזוכים מכל העולם אשר רוצים לבנות את חייהם בארצות הברית ומשום כך, הגישו בקשה לזכות לגרין כארד ונרשמו להגרלה השנתית העולמית. העניין הוא שבמשחק הזה כל הקודם זוכה. כל זוכה שהתחיל להתעניין מיד לאחר הודעת הזכייה, סיכוייו גדלים לזכות בסופו של דבר בכרטיס הוויזה הנכסף. זכות הראשונים עומדת על חמישים וחמישה אלף, כך שמדובר במספר מכובד בהחלט, אך מי שלא מזדרז עשוי להפסיד את מקומו.

אז מה באמת צריך לעשות לאחר זכייה בהגרלת הגרין קארד לארה"ב? יש כאלה שיחשבו שחייבים לרוץ מהר אל עורך דין מקצועי (ויקר) ולהוזיל כסף על מנת שהוא יקדם עבורנו את התהליך. נכון שגם עורך הדין עשוי לעמוד לימיננו בעת הזאת ולסייע לנו לממש את הזכייה ולזכות בוויזה – גרין קארד לארצות הברית, אך לא בטוח שחייבים לרוץ רחוק כל כך. מאסטר ויזה מציעה את השירות המלא ואת כל הסיוע הדרוש לאחר זכייה בהגרלת הגרין קארד לארה"ב. לשם כך, חשוב מאוד לעקוב באתר האינטרנט הייעודי אשר בו אמורים להתפרסם רשימת הזוכים ומיד כאשר מגלים את הזכייה להתחיל לפעול באמצעות החברה.

פנו למאסטר ויזה כעת בכל שאלה בנושא זכייה בהגרלת הגרין קארד לארה"ב

ניתן להשאיר פנייה באתר או להתקשר 1700-72-74-76

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on print
נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!