ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

חידוש ויזה לארה"ב

לכל מסמך באשר הוא ובתנאי שהוא ממשלתי, ישנו תוקף. כך גם לגבי ויזה לארצות הברית המוענקת לכל מבקש אשר עומד בתנאי קבלת ויזה. חידוש ויזה לארה"ב הינו תהליך הזהה לבקשת הנפקת ויזה אך חרף ההנחה הרווחת, לא כל בעל ויזה לארצות הברית, זכאי לחידוש. אם מועד פקיעת תוקף הויזה שלכם הגיע או עומד להגיע, מאמר זה נכתב במיוחד עבורכם.

בכדי להקל עליכם, את המאמר הזה בחרנו לכתוב בעזרת שאלות ותשובות, במידה ויש לכם שאלות נוספות, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת בטלפון : 1700-72-74-76

שאלה: האם כבעל ויזה לארה"ב, אישור חידוש הויזה הוא אוטומטי?
תשובה: לא, לא כל בעל ויזה לארה"ב שתוקפה פג, זכאי באופן אוטומטי לחידוש ויזה. על המבקש לעבור את ההליך המקובל ובסופו יקבע האם המבקש זכאי לויזה שוב.

שאלה: מה עליי להכין / להביא בעת בקשת חידוש ויזה לארה"ב?
תשובה: ראשית יש למלא את טופס בקשת חידוש ויזה לארה"ב, לשלם את האגרה ולהביא את המסמכים הנוספים אותם יש לצרף לבקשת החידוש (כגון: דרכון קודם, תלושי שכר, המלצות ועוד)

שאלה: האנגלית שלי לא כל כך טובה אך בפגישה עם הקונסול, אני בטוח שארשים אותו. האם זה בסדר שאמלא רק את מה שאני מבין?
תשובה: גם כאן התשובה היא חד משמעית לא. אל הפגישה יש להגיע עם הטופס מלא באופן מושלם. אי הגעה עם הטופס כשהוא מלא ומדויק, עלולה לגרור סירוב לויזה או הכרח בקביעת פגישה נוספת.

שאלה: הויזה שלי עדיין בתוקף אך הדרכון שלי לא, מה עליי לעשות והאם זה אומר שאני חייב לבצע חידוש ויזה לארה"ב?
תשובה: כל עוד, בעת הנסיעה, תחזיקו בדרכון שפג תוקפו ודרכון בתוקף, תוכלו להיכנס ולצאת את שערי ארצות הברית בקלות. יש לוודא כי שני הדרכונים מאותה המדינה ושעמוד הויזה לא הושחת.

הטיפ שלנו אליכם: אל תמתינו ובצעו חידוש ויזה לארה"ב מבעוד מועד. לעיתים, נסיעה לארצות הברית יכולה להיות ספונטנית ולא כדאי להיקלע ללוח זמנים צפוף.

שינויים בעקבות הקורונה: החל מעתה ניתן לחדש ויזה לארה"ב גם אם פג תוקפה  – עד שנתיים! 

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on print
נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!