ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

המדריך המלא למחדש ויזה לארה"ב

מדי שנה בוחרים מאות אלפי ישראלים לבקר בארצות הברית. מקצתם עושים זאת באמצעות דרכון אמריקאי הנמצא ברשותם, אחרים מחזיקים בידם כרטיס תושב קבוע, הידוע בכינויו "גרין קארד". אבל רובם המכריע של הישראלים נזקקים לאשרת כניסה – "ויזה", על מנת להיכנס לתחומי המדינה הגדולה. לאחרונה, התחוללה מהפכה קטנה אך משמעותית בתהליך חידוש אשרת הכניסה לאלפים, שתוקפה של האשרה (הניתן לרוב לתקופה של חמש עד 10 שנים) הסתיים או עומד להסתיים להם בטווח הזמן הקרוב. רוצים לדעת יותר על מהפכת חידוש ויזה לארה"ב? הישארו וגלו.

מהפכת החידוש כבר כאן

עד לאחרונה, כל אדם אשר רצה לזכות באשרת הכניסה המיוחלת, היה צריך להגיע באופן פיסי לנציגות ארה"ב בתל אביב או בירושלים, לאחר שקבע פגישה מבעוד מועד, להמציא מסמכים שונים, תמונות ואישורים, ולקוות שהראיון הקצר שנערך עימו במבנה הנציגות יסתיים באישור ולא בדחייה. אלא שכיום, לפחות בעבור אלו שזכו לאשרה בעבר, פני הדברים שונים. במידה ואותם אנשים עומדים במספר קריטריונים אותם נפרט מיד, הם אינם נדרשים להגיע בכוחות עצמם, אלא להשתמש בשירותי שילוח, ובתוך זמן קצר הויזה החדשה מוכנה! לאנשים עובדים, מבוגרים, אנשים המתגוררים הרחק מבנייני הנציגויות – מדובר במהפכה של ממש. חזון אחרית הימים!

קריטריונים לעמידה בתנאי החידוש

אז מה הם אותם קריטריונים שעל הישראלים לעמוד בהם על מנת לזכות באותו חידוש ויזה לארה"ב ללא צורך הגעה?

  • קריטריון ראשון – הקריטריון הראשון הוא שתאריך תפוגת האשרה טרם הגיע לסיומו, או הגיע לסיומו בטווח זמן של 12 חודשים ומטה מיום ההגשה. דהיינו, אם לשם הדוגמה, היום ה-1 למרץ שנת 2018, אז עמידה בקריטריון פירושה ויזה שפגה לכל המאוחר ב-2 למרץ 2017, או שלא פגה בכלל. הויזה תקפה רק עד 28/2/17? אתם לא עומדים בקריטריון.
  • קריטריון שני – קריטריון נוסף הוא הגיל. אם האשרה הונפקה לכם בטרם מלאו לכם 13 שנים, תאלצו להגיע ולא תעמדו בקריטריון הנדרש. נדגיש שאין חריגים בעניין זה. דין יום אחד כדין שנה שלמה.
  • קריטריון שלישי – קריטריונים נוספים לעמידה בתנאי ההטבה: הויזה הינה מסוגים ספציפיים (ישנם מספר סוגי ויזה, בהתאם לנסיבות הכניסה למדינה). הסוג הנפוץ ביותר – בי 1 ו-בי 2 – שהוא הסוג לתיירים הנכנסים למדינה למטרת נופש / אירוע משפחתי / טיול וכדומה – נכלל, כמובן, בקריטריונים הנדרשים. עוד סוגי ויזות הנכללות בדרישה – אנשי צוות אוויר / ים, ויזות תלמידים אקדמאיים, ספורטאים ואמנים, עובדי דת ועוד.
  • קריטריון רביעי – היעדר הופעתן של מילים כמו WAIVER, CLEARANCE, BLANKET  . למה הן מופיעות – לא חשוב. מופיעות? אתם לא עומדים בקריטריונים.

עומדים בכל מה שצריך? מעולה! חידוש ויזה לארה"ב בדרך אליכם. כל מה שנותר הוא לארגן תמונת פספורט בגודל 5 על 5 ס"מ, להוריד את הטופס הייעודי מאתר השגרירות, להדפיס את אישור התשלום ואישור מועד הפגישה שנשלח לכם במייל, והויזה בדרך אליכם…

ויזה לארה"ב – צעד קטן לחופשה גדולה

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!