ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

ויזה לארה"ב תוך 24 שעות

אם גם אתם מצויים במצב בו אתם חייבים לטוס כמה שיותר מהר אל ארצות הברית של אמריקה ואין לכם ויזה, הגיע הזמן לפנות אל השגרירות ולבקש שיאיצו את הדברים. אך האם השגרירות תיענה לדרישה זו ומהי הדרך הטובה ביותר להשיג ויזה לארה"ב תוך 24 שעות? על שאלה זו ועל אופן הביצוע הבטוח, המקצועי והמהיר ביותר נפרט בהרחבה במאמר הזה. הבה נתחיל..

חשוב לדעת – ויזה דחופה לארצות הברית

חשוב לדעת שגם אם אתם מוצאים כרטיס טיסה לארה"ב מהיום למחר במחיר אטרקטיבי ביותר, חשוב שתעצרו רגע ותוודאו שהדרכון שלכם בתוקף ויהיה בתוקף גם בחצי שנה הקרובה ותבררו האם הויזה שלכם בתוקף. אם בדקתם וגיליתם שהדרכון או הויזה לא בתוקף או שאתם מודעים מראש לעובדה שאין לכם ויזה לארצות הברית, אל תתקדמו עם כל הקשור אל קניית כרטיס הטיסה ואין זה משנה עד כמה העלות של הכרטיס אטרקטיבית. תהליך הוצאת ויזה לארה"ב יכול להימשך בין עשרה ימים לשבועיים שלושה ואם טופס הבקשה לויזה לא יהיה מדוייק והמסמכים הנדרשים לא יצורפו, תהליך זה יכול להפוך לארוך ומסורבל. למרות כל זאת, חשוב לדעת שנכון להיום יש חברות שמעסיקות צוות מומחים בתחום ויזות לארה"ב המציעות שירות ויזה לארה"ב מ- א' ועד ת' ושירות ויזה לארה"ב תוך 24 שעות.

ויזה לארצות הברית 24 שעות – מה זה אומר?

ישנם מקרים דחופים בהם צוות שגרירות ארצות הברית חורג מהנהלים ומאשר במהירות ויזה לארה"ב. בכדי שבשגרירות יחליטו האם המקרה שלכם אכן מוגדר כדחוף, יש ליצור קשר עם השגרירות ולהגיש בקשה רשמית לויזה דחופה. באם הבקשה שלכם תתקבל, בשגרירות יעשו מאמץ לקבוע לכם ראיון אישי כמה שיותר מוקדם ולטפל במהירות בכל הטפסים והאישורים שלכם. כיוון שרוב האנשים אינם ממוקצעים בכל הקשור אל הוצאת ויזה לארצות הברית, במיוחד ויזה לארה"ב תוך 24 שעות, הנטייה היא לפנות אל חברה אשר מומחית בתחום הוצאת ויזה לארה"ב במהירות.

ויזה מהירה לארה"ב באמצעות מומחים בתחום

חברת מאסטר ויזה הותיקה ובעלת המוניטין המוצלח תשמח לספק לכם שירות הוצאת ויזה דחופה לארצות הברית. החברה תגיש בקשה מיוחדת לויזה דחופה לארצות הברית ולא תיקח סיכון שמא לקוחותיה יפספסו ראיון רגיל משום המתנה לאישור ראיון מהיר. במאסטר ויזה המומחים יתאמו עבורכם תאריך ראיון רגיל (עד 3 שבועות) ובמקביל הם יעשו את מיטב המאמצים להקדים אותו. אם שגרירות ארה"ב מחליטה שהיא לא יכולה להקדים את הראיון משום שהמקרה אינו נכלל בין המקרים המוגדרים כדחופים, חברת מאסטר ויזה לא תדרוש מהלקוח לשלם את תוספת המחיר הנדרשת בעבור ויזה דחופה.

אז מהם מקרים דחופים מבחינת השגרירות? טיפול רפואי דחוף, מועמדים ללימודים שחייבים להגיע אל אותו מוסד חינוכי בתאריך מסוים, ביקור קרוב משפחה חולה. חשוב לקחת בחשבון שגם אם יהיה לכם אישור של ראיון מהיר לצרכי מתן ויזה לארצות הברית תוך 24 שעות, עדיין תצטרכו להקפיד על טופס בקשה מדויק והבאת מסמכים רלוונטיים אשר יסייעו לאישור הויזה שלכם. כאן המומחים של מאסטר ויזה ישמחו להיכנס לתמונה ולעזור לכם. בהצלחה!

אנחנו יודעים כיצד להנפיק עבורך מהר!

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!