זכייה בהגרלת הגרין קארד | מאסטר ויזה | MasterVisa
| מאסטר ויזה מנהלת מאגר מידע באישור משרד המשפטים

 

הצעדים הנדרשים לאחר זכייה בהגרלת גרין קארד למימוש הגירה לארה"ב

רבים הם האנשים מכל העולם השואפים לשנות את חייהם ולהתחיל אותם מחדש בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. צעירים וגם מבוגרים, רווקים ובעלי משפחות נושאים את עיניהם אל אמריקה ומצפים לראות את עצמם אמריקאים לכל דבר. כדי להגיע למימוש החלום ישנה דרך ארוכה מאוד כאשר רק ברי המזל יצליחו להגיע בסופו של דבר אל היעד הנכסף אותו סימנו מראש. חברת מאסטר ויזה, היא זו שעומדת לצדם ומסייעת בהגשמת החלום.

ישנה שאיפה המאחדת מיליוני אנשים מכל רחבי תבל כאשר כמעט ואין ביניהם כל קו משותף מבחינת ההשקפה, אורח החיים רמת ההשכלה, הגיל והרכב המשפחה. אך המאחד בין כולם זהו הרצון העז להפוך לאמריקנים. השיקולים המנחים אותם יהיו בדרך כלל תנאי חיים נוחים ונעימים יותר ורצון להשתחרר מהעול הכלכלי המעיק.  הדרך שלהם בדרך להגשמת החלום תהיה בדרך כלל הגשת בקשה להשתתף בהגרלה השנתית על כרטיס הגרין קארד. מובן שכאשר מיליוני אנשים מבקשים בכל שנה להגר לארצות הברית אין סיכוי שכולם יזכו לאישור הגרין קארד, לשם כך נערכת הגרלה בין כולם כאשר בסופו של דבר עולים בגורל רק 125.000 זוכים. גם אותם זוכים נרגשים, עדיין לא יזכו להגיע בהמוניהם לארצות הברית. מתוך אותם 125.000 יזכו רק 55.000 אנשים להגשים את חלום חייהם.

הצעדים הנדרשים לאחר זכייה בהגרלת גרין קארד למימוש הגירה לארה"ב

לאחר הזכייה בגרין קארד אין הרבה זמן לבזבז ואם רוצים להצליח בהגשמת הזכייה חובה להתחיל לפעול במהירות מול השגרירות כאשר יש להתכונן לתהליך היטב על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

כאן נכנסת לתמונה חברת מאסטר ויזה. היא זאת שמלווה אתכם מהבחינה המקצועית וקובעת עבורכם מה יהיו הצעדים הנדרשים לאחר זכייה בהגרלת גרין קארד למימוש הגירה לארה"ב, על סמך הניסיון  העשיר משך העשור האחרון, בו הצליחו ישראלים רבים לממש את הזכייה שלהם הודות לסיוע המקצועי של חברת מאסטר ויזה מול השגרירות.

חברת מאסטר ויזה היא הכתובת להצלחה לכל מי שעלה בגורל על כרטיס הגרין קארד. נסו אותנו, אתם לא תתאכזבו!

זיו כהן מנכ"ל מאסטר ויזה בעל תואר ראשון במנהל עסקים BA ותואר שני MA במשפטים

מטפל בזוכי הגרלת הגרין קארד לארה"ב בישראל. צרו קשר והוא ישמח לעזור לכם

מאמרים נוספים

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!