חידוש דרכון אמריקאי בדחיפות

ישנם מצבים המחייבים פנייה אל שגרירות ארצות הברית במטרה לחדש את הדרכון האמריקאי בדחיפות. פנייה אישית על ידי בעל דרכון אשר אינו מהוקצע בפרוצדורה יכולה להוביל לטעויות ולסירוב הבקשה. לעומת זאת פנייה אל חברה שמומחית בתחום חידוש דרכונים אמריקאים במסלול רגיל ובמסלול מהיר, מובילה לעיתים לאחוזי הצלחה גבוהים, קרי, לתוצאה של חידוש דרכון אמריקאי דחוף. במאמר זה נסביר מהו חידוש דרכון אמריקאי, כיצד ניתן לחדש אותו בבהילות ומדוע אנשים רבים שוכרים את שירותיה של חברה ותיקה המעסיקה מומחים בתחומי חידוש דרכון אמריקאי, הוצאת ויזה לארצות הברית ופעולות נוספות המיועדות לקהלי יעד של ישראל ואמריקאים. הבה נתחיל…

חידוש דרכון אמריקאי בדואר – המסלול הרגיל

באם בעבר אזרחים אמריקאים שרצו לחדש דרכון אמריקאי היו מחויבים להגיע אל ראיון בשגרירות או קונסוליית ארצות הברית, כיום יש אפשרות (באם אתם עומדים בקריטריונים הנדרשים), גם לבצע את הדברים ללא ראיון ובאמצעות הדואר. היתרונות של צעד זה הם חיסכון בזמן ופחות התרגשות ולחץ מהראיון עצמו. לשם כך, תצטרכו  למלא טופס 82DS (טופס חידוש דרכון למבוגר) ידנית או באמצעות המחשב, לדאוג לתמונה 5*5, הוכחה על האזרחות האמריקאית הקיימת, הדרכון שלכם, אסמכתא ששילמתם בצ'ק בנקאי בדולרים באמצעות דואר ישראל ושליחת כל אלו לשגרירות במעטפה מבוילת עם בולים. יש לתאם ראיון במחלקה לאזרחים אמריקאיים בשגרירות האמריקאית בתל אביב. פרק הזמן הנדרש לחידוש דרכון אמריקאי במסלול הרגיל הינו 2-3 שבועות.

חידוש דרכון אמריקאי דחוף – המסלול המהיר

חידוש דרכון אמריקאי דחוף מחייב חידוש של הדרכון במסלול המהיר, שעיקרו חידוש תוך כארבעים ושמונה שעות (לפעמים אף פחות). חשוב לדעת שניתן להתמודד לבד אל מול אתגר החידוש, אך יש לקחת בחשבון שכאשר מדובר על הצורך בחידוש הדרכון האמריקאי במהירות האפשרית, חברה חיצונית יכולה להבטיח לכם סיכויי הצלחה גבוהים יותר.

כי כאשר זקוקים לדרכון אמריקאי וזאת על מנת להגיע בזמן ללימודים בארה"ב, על מנת לעבור להתגורר בארצות הברית, לעבוד שם או משום מקרה רפואי מצער, אין זמן להתחיל ולעסוק בהתמודדות עם כל הקשור אל מילוי נכון ונטול טעויות של טופס הבקשה, פנייה מיוחדת אל הקונסוליה או השגרירות וזאת על מנת שתקדים את העניינים, הסבר אודות מקרה החירום ובירוקרטיה מתישה. חברה חיצונית שמומחית בתחום חידוש דרכון אמריקאי דחוף תדע כיצד לפנות במהירות לאדם הנכון אשר אחראי לנושא זה בשגרירות ותדע כיצד לבצע את כל שלבי החידוש במהירות וזאת על מנת שהדרכון יהיה אצלכם בהתאם לכרטיס הטיסה שהזמנתם.

חידוש דרכון אמריקאי – חשוב לדעת

  • הנפקה – דרכונים אמריקאים מונפקים אך ורק בארצות הברית. (למעט דרכון חירום)
  • שירותים חיצוניים – ההחלטה לשכור את שירותיה של חברה חיצונית המומחית בתחום חידוש דרכון אמריקאי דחוף, תעזור לכם בכל הקשור אל הנפקת הדרכון האמריקאי שלכם במינימום זמן.
  • מסלולים – ידרש מכם להגיע לראיון במקרה והדרכון קיים מעל ל- 15 שנים. קחו בחשבון שיש אפשרות לבצע את ההליך באופן מהיר, אך במקרים רבים כאשר מדובר על מצב דחוף בו חייבים חידוש של הדרכון האמריקאי במהירות האפשרית, אנשי השגרירות עלולים לזמן אתכם לראיון על מנת להבין מדוע הדברים כה דחופים.

בהצלחה!

רוצה שנחדש עבורך את הדרכון האמריקאי במהירות?

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!