חידוש דרכון אמריקאי לקטין

ישנם מצבים בהם פג תוקפו של הדרכון האמריקאי שלנו. אם אנחנו טסים לעיתים קרובות, אז קרוב לוודאי שנדע מתי פג תוקפו ונחדש אותו במיידית, אך מה קורה כאשר אנחנו מעוניינים לטוס אל המשפחה לחגים, לנופש מהנה, לבקר מכרים או שחס וחלילה אנחנו נדרשים לטוס אל אמריקה משום מצב רפואי דחוף ואנו מגלים שהדרכון האמריקאי שברשותנו כבר אינו בתוקף? כיצד ניתן לחדש דרכון אמריקאי שפג תוקפו ותוך כמה זמן? התחילו לקרוא!

הליך חידוש דרכון אמריקאי שפג תוקפו

באם פג תוקפו של הדרכון האמריקאי שלכם תצטרכו למלא את הטופס הנדרש 11-DS בשפה האנגלית ובאופן מדויק בהתאם להוראות הרשומות. אי דיוק במילוי הטופס יכול לגרום לעיכוב חידוש הדרכון האמריקאי שלכם ופעמים אף לפסילת כל התהליך. את הטופס יש להוריד מאתר השגרירות האמריקאית. לאחר מילוי הטופס תדרשו לקבוע ראיון בשגרירות ארצות הברית או בקונסוליה וביום הראיון יש להגיע עם טופס 11-DS מלא, שתי תמונות פספורט על רק לבן ובגודל 5*5, אישור תשלום עבור אגרת הדרכון האמריקאי ותעודה מזהה.

חשוב לקחת בחשבון שכל הפרטים שמילאתם בטופס חייבים להיות מדויקים ושבעת הראיון יכול להיות שהמראיין ישאל אתכם לגבי דברים הרשומים בטופס וכן יבקש מכם לחתום על טופס המאמת שכל הנתונים הרשומים בטופס אותו מילאתם, אכן נכונים. חשוב לדעת שהיום יש אפשרות לקבל פטור מהראיון בשגרירות, אך ההמלצה היא להגיע אל אותו ראיון על מנת להבטיח לעצמכם תהליך מזורז של חידוש דרכון אמריקאי שפג תוקפו.

פג תוקף הדרכון האמריקאי – חשוב לדעת

  • חידוש דרכון אמריקאי ללא ראיון – באם פג תוקפו של הדרכון האמריקאי שלכם ואתם מעוניינים לחדש אותו, תוכלו לעשות זאת ללא הצורך להגיע לראיון באם הדרכון שלכם הונפק לפני פחות מ – 15 שנה. באם הדרכון הונפק יותר מ- 15 שנה, תהיו מחויבים להגיע אל ראיון בשגרירות.
  • חידוש דרכון אמריקאי באמצעות הדואר – אם אתם משתייכים אל אותו קהל יעד שלא חייב להגיע לראיון בקונסוליה או בשגרירות ארצות הברית ובחר לנהוג כך, תצטרכו לשלוח את כל הטפסים הנדרשים לשגרירות ארה"ב ולצרף צ'ק בנקאי על הסכום המדויק של אגרת חידוש הדרכון.
  • חידוש דרכון אמריקאי דחוף – נכון להיום ניתן לחדש את הדרכון האמריקאי במהירות (תוך 48 שעות), באם המקרה אכן מוגדר כחירום בקרב אנשי השגרירות המטפלים בתיק שלכם. הדבר הראשון אותו יש לוודא הוא שאתם ממלאים את הטופס כראוי, מספחים את המסמכים הנכונים, לא שוכחים את התמונות, קבלה בעבור אגרת התשלום ועוד. כל טעות, גם אם מדובר על טעות קטנה שנראית לכם חסרת חשיבות, יכולה לעכב את תהליך החידוש ולכן אנשים רבים בוחרים להימנע מראש מטעויות ופונים אל חברת מאסטר ויזה המחדשת דרכונים אמריקאים בתהליך מהיר ובתהליך רגיל.

שיהיה בהצלחה!

רוצה שנחדש עבורך את הדרכון האמריקאי?

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!