ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

ויזה חדשה E2 לישראלים בארה"ב – מה זה אומר?

ניתן לחלק את חייהם העסקיים של עשרות אלפי יזמים ואנשי עסקים בישראל לשניים: החיים עד אותו היום בו נחתם ההסכם המאפשר למשקיעים ישראלים להשתקע בארצות הברית, ואלו מאותו יום ואילך. אין כל ספק, ויזת E2 , המכונה גם 'ויזת החלומות לארה"ב' מאפשרת לרבים לפרוץ את תקרת הזכוכית המוגבלת של ארצנו הקטנה, ולהעז לחלום הכי גבוה שרק אפשר. במאמר זה המומחים של מאסטר ויזה יעניקו לכם מידע "על קצה המזלג" לגבי כל שיש לדעת על לחיות בארה"ב וויזת E2.

זכאות ל-E2 למתגוררים בארה"ב וזכאות לגרין קארד

נפתח בתשובה לשאלה שמעלים ישראלים רבים המתגוררים בארצות הברית ומעוניינים להמשיך לחיות בארה"ב ובמקביל ליהנות מאותן ההטבות אותן מקבלים בעלי ויזת משקיע בארה"ב E2. ובכן, במידה ואנשים אלו עומדים בתנאי הסף הנדרשים לקבלת ויזת E2 לישראלים, הם יוכלו וזאת בכפוף לתנאים נוספים, לזכות בתושבות קבע – גרין קארד לארה"ב וזאת מיד עם קבלת אישור ויזת E2. הטבה נפלאה!

עסק קיים ועסק חדש בארה"ב – מה ההבדלים?

שאלה נוספת העולה מעיון בהסכם האשרות היא מה עדיף – להקים עסק חדש "מהניילונים", או שמא לרכוש עסק קיים. ובכן, התשובה אינה חד משמעית ותלויה בסיפורו של כל מגיש בקשה והעסק אותו הוא רוצה להפעיל. יחד עם זאת, ישנם מספר אלמנטים ברורים. בראשם, העובדה שתהליך הבקשה כאשר העסק קיים הינו קצר יותר. זאת ועוד, סיכויי קבלת הבקשה, לאחריה תוכלו לחיות בארה"ב, גבוהים יותר ב – "עסק רץ". מצד שני, בעסק חדש, היכולת להביא את הרצונות שלכם, את מה שאתם רואים בדמיונכם, את ה-DNA שלכם, מציאותית יותר. גם הפוטנציאל הכלכלי גבוה יותר במקרים רבים. כך או כך, חשוב לעשות את הדברים בצורה נכונה, מחושבת ולא נמהרת מדי.

המשפחה שלכם זכאית לדברים הבאים

חשבתם שרק אתם יכולים ליהנות מאותה ויזה לאנשי עסקים בארה"ב? תחשבו שוב! הנה ההטבות שבן / בת הזוג שלכם וילדכם עתידים ליהנות מהן:

  • חינוך אקדמאי חינם או בעלויות מוזלות במיוחד (חיסכון של אלפי ואף עשרות אלפי דולרים).
  • זכאות לבן / בת הזוג לעבוד בכל משרה, בכל תחום ואצל כל מעסק בתחומי ארה"ב.
  • זכאות להיכנס ולצאת מארה"ב באופן חופשי.
  • אפשרות לקבלת גרין קארד בכפוף לתנאים הנדרשים.

נציין שהטבות בן / בת הזוג רלוונטיים גם לזוגות חד מיניים אשר מחליטים לעבור לארה"ב במסגרת אותה ויזה חדשה לישראלים בארה"ב. נוסיף ונאמר שמוטב שלא בעל העסק יהיה מגיש הבקשה, אלא בן / בת הזוג, כדי לפתוח את כלל אפשרויות התעסוקה לבעלים בפועל.

כיצד חברה מקצועית יכולה לעזור לכם בהוצאת ויזת E2?

גם אם אתם מאמינים שאין דבר העומד בפני הרצון, ושאתם מסוגלים להגיש בקשה לויזה E2 לבד ובסופו של דבר לפתוח עסק בארה"ב, חשוב שתיקחו בחשבון שבהוצאת ויזת משקיע בארה"ב E2 חשוב להיעזר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום האשרות. אם תנסו לעשות את הדברים לבד, רוב הסיכויים ש"תפילו את עצמכם" באחד או יותר מהשלבים הבאים: מסמכים לא מספקים, תכנית עסקית לא מספיק טובה / שגויה / לא כתובה נכון / לא מקצועית, מילוי טפסים חסר או שגוי, אי הצלחה בראיון בשגרירות בשל היעדר הכנה וכדומה. בשורה התחתונה – הסיכוי שתקבלו את האשרה ותוכלו לחיות בארה"ב – קטן. אז אל תשחקו עם העתיד שלכם. תשאירו אותו בידי המומחים.

רוצה ויזת E2 משקיע לארה"ב?

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!