ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

ויזת E2 לישראלים – מסייעים לכם להגשים חלום!

גבירותיי ורבותיי היזמים ואנשי העסקים הישראלים, חברת מאסטר ויזה הוותיקה גאה להכריז בפניכם אודות מהפך! החל מראשית חודש מאי 2019, שונו כללי המשחק בתחום אשרות הכניסה והשהייה של ישראלים בארצות הברית. החל מיום זה, ישראלים אשר יבחרו להשקיע מהונם וזמנם בעסק על אדמת ארה"ב, יוכלו לחיות בארה"ב וליהנות משלל הטבות ויתרונות. מעוניינים לדעת כיצד ניתן ליישם את הדברים? הכל אודות ויזת E2 לישראלים בכתבה הבאה.

יתרונות ויזת E2 למשקיע הישראלי:

רשימת היתרונות של אלפי אנשי העסקים והיזמים הישראלים אשר יזכו לקבל ויזת משקיע E2 הינה רשימה ארוכה ומגוונת, אשר כוללת הטבות משמעותיות במגוון תחומי חיים:

  • תהליך הגשת בקשת E2 ויזה – הרשימה מתחילה עוד בתהליך הגשת הבקשה, הנחשב לגמיש ונוח, ואשר ניתן לעשותו בסניף השגרירות האמריקאית בישראל.
  • אין חובת מגורים בארה"ב – יתרון נוסף טמון בעובדה שאין כל הכרח להתגורר בארה"ב לצורכי תפעול העסק, כך שניתן ליהנות מעסק רווחי בארה"ב תוך כדי מגורים בישראל או בכל מקום אחר בעולם.
  • יתרון בתחום המיסוי לישראלים – יתרון כלכלי משמעותי מגיע מתחום המיסוי, שכן חובות המס והדיווח החלים על אזרחי ארצות הברית, לא חלים על בעלי ויזת E2.
  • דואגים גם למשפחה שלכם – אם אתם חוששים שמא בן / בת הזוג שלכם ישארו מאחור, הרי הויזה מעניקה אשרה ואפשרות תעסוקה גם לבני הזוג שלכם. פשוט נפלא!

לחיות בארה"ב עם ויזת E2

לא בכדי נחשבת ארצות הברית למדינה כה מבוקשת לאנשים מכל רחבי העולם. המשמעות של לחיות בארה"ב היא ליהנות משפע אפשרויות, סיוע כלכלי נרחב במגורים והשכלה, אפשרויות פיתוח והשקעה רבים, וחופש שקשה למצוא במדינות אחרות. יחד עם זאת, על מנת להמשיך ליהנות מהאשרה הנכספת לאורך שנים, חשוב לעמוד בתנאים, הכוללים המשך הפעלת העסק, היותו רווחי לאורך זמן, העסקת עובדים מקומיים בכפוף לתנאי ההעסקה בחוקה המקומית ועוד. גובה ההשקעה הראשוני תלוי במהות ואופי העסק, ועשוי להסתכם ב-70 אלף דולר, או בפי עשרה מכך.

מעוניינים לדעת בדיוק מה עומד בפניכם? השאירו את הפרטים שלכם והמומחים של MASTERVISA ישמחו לספק לכם את כל הנקודות החשובות ביותר אודות ויזת משקיע 2E.

כיצד מקבלים גרין קארד קבוע לאחר אישור ויזת E2?

ויזת משקיע לארה"ב E2 ניתנת לפרק זמן של 5 שנים. בתום התקופה, רשאי בעל האשרה לבקש להאריך אותה ללא הגבלת זמן. יתרה מכך, אם תחפוץ נפשכם במגורי קבע במדינה הנפלאה הזו (דהיינו – קבלת תושבות קבע – GREEN CARD), תוכלו לעשות בתנאי שתשקיעו לכל הפחות חצי מיליון דולר בעסק הפעיל שלכם, וכן בתנאי שתעסיקו במינימום עשרה עובדים. נשמע מאתגר? המומחים של MASTERVISA ישמחו לספר לכם כיצד במציאות הכלכלית הנמרצת של ארה"ב, מדובר במשימה אפשרית לגמרי.

חינוך חינם לילדים

חושבים שזה כל הטוב שמצפה לכם? תחשבו שוב! לחיות בארה"ב תחת ויזת E2 לישראלים אומר גם לקבל חינוך מוזל ואף בחינם לילדכם! המדובר בחינוך תיכוני ואקדמאי גם יחד, ובמסגרתו יוכלו ילדכם ליהנות ממיטב בתי הספר, המכללות והאוניברסיטאות במדינה בעלויות מזעריות, אם בכלל. ואתם תוכלו לדעת שעשיתם הכול כדי להבטיח את עתידכם המקצועי והכלכלי.

רוצה מידע נוסף?

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!