ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

פטור מויזה לארה"ב

ישראלים רבים מתלוננים על הפרוצדורה המסורבלת, היקרה והארוכה הנדרשת למטרת קבלת ויזה לארה"ב. בנוסף, הם מתלוננים על כך שאין שום דרך לדעת האם הויזה תאושר או שמא הם יאלצו לספוג סירוב בקשה. למרות הנימה הפסימית חשוב שתדעו שקבלת ההחלטה הנכונה בנוגע למסלול הפרוצדורה המתאים לכם יכולה להפוך אותה לקלה ומהירה יותר.

נסיעה לארה"ב –שלושת האפשרויות

  • תכנית פטור מויזה לארצות הברית – התחזית היא שבעתיד הלא רחוק מדינת ישראל תהיה אחת מאותן מדינות הנכללות בתכנית VWP, תכנית שעיקרה הוא פטור מויזה לארה"ב לנסיעה של עד 90 ימים. כאן, לא תצטרכו להתחיל בפרוצדורת קבלת הויזה לארה"ב, אלא כל שידרש מכם לעשות הוא לוודא שיש לכם דרכון ביומטרי עם שבב אלקטרוני, שהנסיעה שלכם היא מקסימום שלושה חודשים, שיש ברשותכם כרטיס נסיעה אלקטרוני (נקרא: ESTA) וששילמתם את האגרה הנדרשת בעבור כרטיס זה. כל אלו יאפשרו לכם לעלות על מטוס לארה"ב ולאחר הנחיתה, אנשי רשות ההגירה של אמריקה יקבלו החלטה באם (מבחינה ביטחונית) תוכלו לשהות בארצות הברית (אשרת שהייה), או לא.
  • פטור מויזה לארה"ב באמצעות דרכון אירופאי– באם יש לכם אזרחות ישראלית ובמקביל אתם מחזיקים דרכון אירופאי, תוכלו לפנות אל חברת מאסטר ויזה ולבדוק האם מדובר על דרכון של מדינה הנכללת בתכנית ה- VWP. באם התשובה חיובית, יש סיכוי גדול שתוכלו לנסוע לארה"ב ללא ויזה. בשלב זה, יש לברר האם אתם עומדים בתנאים של התכנית ולהגיע להחלטה האם אתם מעוניינים להוציא אישור ESTA באופן מקוון בעצמכם או שמא אתם מעוניינים להתייעץ עם נציגי החברה שלנו וליהנות ממילוי מדויק של טופס ה- ESTA, פעולה שתבטיח לכם מינימום טעויות ועיכובים בקבלת האישור האלקטרוני לנסיעה לארצות הברית דרך האוויר או הים.
  • ויזה לארצות הברית– אפשרות שלישית היא קבלת ההחלטה לעשות ויזה לארה"ב. אם אתם מנסים להבין מדוע שאנשים יחליטו על ויזה לארה"ב כאשר יש להם אפשרות של פטור מויזה לארה"ב, התשובה נחלקת לשני חלקים. בחלק הראשון נספר לכם שלא כולם זכאים לפטור מויזה לארה"ב במסגרת תכנית ה- VWP. באם אדם ביצע עבירה פלילית, באם הוא מסורב ויזה ובאם שהה בעבר בארה"ב באופן לא חוקי, יש בהחלט סיכוי שאותו אדם לא יוכל להיכלל בתכנית. החלק השני הוא שלויזה לארה"ב יש יתרונות שונים בהשוואה אל מסלול הפטור מויזה. מהם היתרונות? התחילו לקרוא!

ויזה לארה"ב או פטור מויזה לארה"ב

היתרון הראשון הוא שישנם סוגים רבים של ויזות לארצות הברית וכל אחד יכול לבחור להגיש טופס בקשה לאותה ויזה אשר מתאימה לצרכיו, באם מדובר על ויזת משקיע E2, ויזת תייר, ויזת סטודנט, ויזת עסקים ועוד. היתרון השני הוא שלעומת תכנית הפטור מויזה, כאן אין אתם מוגבלים לנסיעה של 90 ימים לארצות הברית ואילו אישור ה- ESTA בתוקף לשנתיים בלבד. פעמים רבות השגרירות האמריקאית מאשרת ויזה ל- 10 שנים, כך שהויזה אידיאלית לכל מי שמעוניין בטיול ארוך בארצות הברית, לימודים, השקעה בעסק ועוד. יתרון נוסף אותו לא ניתן לקבל בתכנית הפטור מויזה הוא אפשרות הארכת השהייה בארצות הברית (בתכנית הפטור, הדבר בלתי אפשרי). מה לגבי הפרוצדורה המסורבלת, מילוי מדוייק של טופס הבקשה, הראיון, המסמכים אותם יש לספק והתמונות? בדיוק לשם כך קיימת חברות, כמו למשל חברת  מאסטר ויזה המקצועית אשר תעזור לכם בכל תהליך הוצאת הויזה לארצות הברית. בהצלחה!

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!