ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

 

הנפקת דרכון אמריקאי לאחר זכייה בהגרלת הגרין קארד

הוצאה של דרכון אמריקאי יכולה להיות פרוצדורה מורכבת ומסובכת למדי אך כאשר יודעים אל מי לפנות על מנת להנפיק את הדרכון האמריקאי הרי שזה יכול לזרום בקלות ובמהירות.

דרכון אמריקאי רק לאחר שיש בידיכם גרין קארד

הגרין קארד זוהי התעודה הרשמית מטעם ממשלת ארצות הברית שמזהה אתכם כאזרח קבע של ארצות הברית. שמו הרשמי של כרטיס הגרין קארד הוא – Form I-551 – The Permanent Resident Card. מנין הגיע שמו גרין קארד? הכינוי גרין קארד דבק בכרטיס משום שצבעו של הטופס המקורי היה, איך לא? בצבע ירוק…

כרטיס הגרין קארד מהווה תעודת ביטחון המזהה אותך בפני הרשויות של ארצות הברית כאדם שמורשה להתגורר ולעבוד בארצות הברית.

בכל שנה קיימת תכנית מיוחדת אשר בסופה מגרילים 55.000 תושבים מכל רחבי העולם – תעודות גרין קארד. ההגרלה נערכת באופן ממוחשב כאשר המחשב סורק את מאגר השמות של כל המועמדים שנרשמו לשם כך באתר האינטרנט המיועד לכך והוא שולף שמות באופן רנדומלי.

חשוב לציין כי הרישום להגרלה נעשה רק במועד מסוים ויש לעקוב לבד אחר הודעות הזכייה. אדם שלא זכה לא יקבל כל הודעה.

חידוש כרטיס הגרין קארד

כרטיס הגרין קארד אינו נצחי ויש כאלו שתוקפם פג לאחר 10 שנים. במקרים אלו יש לפנות אל חברה מקצועית מתאימה על מנת למלא אצלה טופס I-90 (Application to Replace Permanent Resident Card. יש לשלם כמובן על השרות ולשלוח צילום של הכרטיס שתקפו פג בצירוף רישיון נהיגה, תעודת זהות ופספורט.

הוצאת דרכון אמריקאי

לאחר שיש לכם ויזה – גרין קארד תקני שנמצא בתוקף, אתם יכולים להתקדם הלאה לעבר השלב הבא של הנפקת הדרכון האמריקאי וכך תוכלו להתחיל לממש את הזכייה שלכם.

פנו למאסטר ויזה כעת בכל שאלה בנושא דרכון אמריקאי והגרלת הגרין קארד לארה"ב

ניתן להשאיר פנייה באתר או להתקשר 1700-72-74-76

מאמרים נוספים

נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!