ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

זיו כהן מאסטר ויזה

קל יותר להוציא ויזה לארה"ב עם זיו כהן מאסטר ויזה
מתכננים טיול ארוך לארצות הברית? סביר להניח שתזדקקו כמו כל אחד אחר לויזה. ויזה היא למעשה אישור הגעה ואשרת כניסה לתחומי ארצות הברית אשר הפכה משאת נפשם של הרבה אנשים אך החשש מלהתחיל תהליך ארוך ומייגע, אך לא עוד כי הפיתרון בהישג יד.

ויזה עם אחוזי הצלחה גבוהים
זיו כהן מאסטר ויזה שכתב את הספר המפורסם "המדריך לקבלת ויזה" מסביר עד כמה תהליך קבלת הויזה יכול להיות מסובך ומתסכל ולכן ממליץ את שירותיו לקצר ולהקל את תהליך קבלת הויזה הנחשקת. זיו כהן מחברת מאסטר ויזה ממליץ בחום על פגישה אישית עמו, אחד על אחד, מבחינתו זהו השרות הטוב ביותר שאפשר לתת, במיוחד כשמדובר בסיכוי סביר שלא יאשרו לכם את הויזה ולא תוכלו לממש את הטיול הנחשק שחלמתם עליו כל החיים. ניתן להתרשם משלל ההמלצות המצויות באתר החברה זיו כהן מאסטר ויזה.

זיו כהן מחברת מאסטר ויזה מסביר מדוע ארצות הברית מערימה קשיים בכניסה לתחומה בדרך הבאה:

•בשנים האחרונות ארה"ב למדה על בשרה את ההגירה הלא חוקית ואם עד אז לא היה פשוט להיכנס לתחומה אז על אחת כמה וכמה היום עוד יותר קשה. האמריקאים חוששים מאד מהגירה בלתי חוקית לגבולותיהם מתוך פחד מכניסה של מהגרים שכל רצונם הוא לפגוע באוכלוסייה.

•ארצות הברית נחשבת למדינה שבה כל חלום יכול להפוך למציאות ולכן הפכה ליעד של מסתננים ומהגרים בלתי חוקיים שהופכים למטרד גדול למדינה שכל כך מתגאה בצדק וביושרה שלה.

אין זה פלא שבשביל להיכנס לארה"ב צריך לפעמים לעבור קשיים רבים, אבל לטענת זיו כהן מאסטר ויזה הכל יכול להיות מאד פשוט. זיו כהן מנכ"ל חברת מאסטר ויזה, מעבר לכך שברשותו ניסיון רב בתחום, משפר את סיכויי קבלת הויזה הנחשקת כל כך וכל זה בזכות טיפול אישי, מחיר הוגן לעומת מתחרים מהתחום והכי חשוב הדרכה לפני הראיון בשגרירות ואת זה לא כל אחד נותן.

כמו כן, ניתן לקרוא את הכתבה בוואלה שזיו כהן מאסטר ויזה כתב

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on print
נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!