ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

ויזה לקנדה לישראלים – החל מה-29 בספטמבר 2016

עד היום, ישראלים שביקשו לבקר בקנדה מכל סיבה שהיא (טיול, ביקור משפחתי, עבודה וכו), לא נדרשו להנפיק ויזה (אשרת כניסה) לצרכי הכניסה והשהות במדינה ובעת ביקורת הגבולות בקנדה, הם נדרשו להציג דרכון ישראלי בתוקף בלבד. לאחרונה, רשות ההגירה של קנדה המכונה: Citizenship and Immigration Canda, הודיעה על שינוי במדיניות, והחל מה-29/9/2016, כל אזרח של כל אחת מהמדינות הפטורות מויזה לקנדה, לרבות, ישראל, יהיה מחויב בהגשת בקשה וקבלת אישור כניסה באמצעות מה שמכונה על ידי רשות ההגירה הקנדית Electronic Travel Authorization.

חשוב להדגיש כי רק המגיעים בטיסה ישירה לקנדה נדרשים להנפיק את האישור. למגיעים ברכב לקנדה או באוטובוס (ללא טיסה) פטורים מהאישור!

מידע כללי אודות הויזה החדשה לקנדה

ה-ETA (אשרת כניסה לקנדה) תונפק לישראלים על ידי רשות ההגירה הקנדית באמצעות אתר האינטרנט הרשמי של הרשות. בהנפקת אשרת הכניסה יהיה מחויב כל אזרחי ישראלי ובכל גיל, ולצורך ההליך ההנפקה באמצעות אתר האינטרנט הרשמי של רשות ההגירה הקנדית תדרשו להציג את הפרטים הבאים:

  • פרטי הדרכון
  • שם מלא באנגלית
  • תאריך לידה ומקום לידה
  • מצב משפחתי
  • פרטי מקום עבודה
  • פרטי השכלה
  • ועוד

בנוסף, תדרשו להשיב על שאלות רקע כלליות אודותיכם, לרבות שאלות בנוגע למצבכם התעסוקתי, מצבכם הכלכלי בנוגע ליכולות מימון הנסיעה, מצבכם הרפואי ועוד.

הנפקת ה-ETA באתר הרשות אורך פרק זמן קצר והאישור נכנס לתוקף תוך מספר דקות מסיום התהליך, אך יחד עם זאת ייתכן עיכוב של עד 30 ימים מרגע הגשת הבקשה (בעקבות בקשת מסמכים נוספים מצד הקנדים – אל דאגה, מאסטר ויזה עוזרת לכם במקרים כאלו בדיוק בתשלום סמלי!). האישור המונפק תקף ל-5 שנים מיום הנפקתו או עד פקיעת תוקף הדרכון הישראלי (המוקדם משניהם).

משך תקופת השהייה בקנדה תקבע עם הגיעכם לביקורת הגבולות במדינה, כאשר תוקף השהיה נע בין שלושה לשישה חודשים, וזאת בהתאם להחלטתו של קצין ההגירה. בהנפקת אשרת הכניסה יחויבו גם דיפלומטים בכירים מישראל המבקשים לבקר בקנדה. עלות הנפקת אשרת הכניסה הינה 150 שח בלבד.

החלטת רשות ההגירה הקנדית בנוגע להנפקת אשרות כניסה, הינה החלטה התקפה לכלל המדינות שעד כה אזרחיהן לא נדרשו לכך, לרבות, מדינות האיחוד האירופי וישראל. יחד עם זאת, בעלי אזרחות אמריקאית אינם נדרשים להנפיק אשרת כניסה לקנדה, ועבורם המצב נותר כפי שהיה.

חשוב שתדעו- מרגע החלטת רשות ההגירה של קנדה בנוגע להליך הנפקת האשרות באמצעות אתר האינטרנט הרשמי, צצו להם אתרים מזויפים שכל מטרתם להונות את ציבור מבקשי אשרות הכניסה מכל המדינות הנדרשות לכך.
לכן, ההמלצה הטובה ביותר היא לבצע את הליך ההנפקה באמצעות חברות ישראליות מוסמכות ומוכרות המתמחות בנושא.

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות!

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on print
נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!