ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!
ראיון בשגרירות עד 120 ימי עסקים!

אישור כניסה חדש לקנדה לישראלים החל מה-29.9.2016

מתכננים נסיעה לקנדה בחודשים הקרובים? זה הזמן לדעת הכול על אישור הכניסה החדש לקנדה לישראלים אשר ייכנס לתוקפו החל מה-29/9/2016. מתאריך זה ואילך, כל ביקור בקנדה (לכל מטרה) יחייב אתכם בהנפקת אשרת כניסה (ויזה), וזאת כחלק ממדיניות הממשלה הקנדית בכל הנוגע למאמציה במאבק הטרור העולמי, מיגור הפשע הבינלאומי ובעיית הפליטים.

חשוב להדגיש כי רק המגיעים בטיסה ישירה לקנדה נדרשים להנפיק את האישור. למגיעים ברכב לקנדה או באוטובוס (ללא טיסה) פטורים מהאישור!

אישורי הכניסה החדשים לקנדה, תקפים עבור כלל אזרחי המדינות שעד כה אזרחיהן יכלו להיכנס לשטח קנדה ללא הנפקת ויזה, לרבות, אזרחי מדינת ישראל.

הליך הנפקת הויזה לקנדה
ה-CIC, רשות ההגירה הקנדית, היא זו אשר תנפיק בעבורכם את אשרת הכניסה המיוחלת, וזאת באמצעות אתר האינטרנט הרשמי שלה. תהליך ההנפקה מיועד לכל אזרח ישראלי המבקש לבקר בקנדה, לרבות, דיפלומטים בכירים המבקשים לעשות כן. עלות ההנפקה הינה 150 שח במאסטר ויזה בלבד!

הליך ההנפקה מיושם באמצעות שאלון אותו תדרשו למלא באתר הרשמי של הרשות. שאלון זה מורכב מפרטים אישיים (פרטי דרכון, שם מלא, תאריך לידה, מקום לידה, מין, מצב משפחתי) ושאלון מורחב אודות מצבכם התעסוקתי, הבריאותי ואף הכלכלי. לאחר הגשת טופס הבקשה באופן מקוון, תקבלו תשובה בנוגע לבקשתכם תוך מספר דקות (לעיתים ייתכן עיכוב של עד 30 ימים בקבלת התשובה – אל דאגה, מאסטר ויזה עוזרת לכם במצבים כאלו בדיוק בתשלום סמלי!).

אשרת הכניסה המונפקת לכם עומדת לרשותכם לתקופה של עד 5 שנים מיום ההנפקה, או לחילופין, עד למועד פקיעת תוקף הדרכון הישראלי העומד לרשותכם. בעת הגיעכם עם אשרת הכניסה לביקורות הגבולות במדינה, תדרשו לעבור תשאול קצר בנוגע למהות ביקורכם במדינה, ובהתאם לכך ייקבע בעבורכם משך תקופת השהייה במדינה (פרקי הזמן נעים בין שלושה לשישה חודשים).

מה קורה במקרים בהם אתם מתכננים ביקור בקנדה לפני ה-29/9/2016?
במידה ואתם מתכננים ביקור בקנדה עוד לפני ה-29 לספטמבר 2016, ועל פי התכנון אתם עתידים לעזוב את קנדה לאחר ה-29 לספטמבר 2016, אינכם נדרשים להליך הנפקת הויזה החדשה לקנדה. יחד עם זאת, על מנת להימנע ממצבים לא נעימים ובכדי לחסוך אי נעימויות או בלבול במהלך ביקורכם במדינה, מומלץ להנפיק אשרת כניסה גם מועד כניסתם למדינה הינו לפני ה-29 לספטמבר 2016.

כמו כן, אנו ממליצים לכם לבחון היטב את אתר האינטרנט הרשמי בו אתם מגישים את בקשת ההנפקה, וזאת מכיוון שמרגע הודעת רשות ההגירה לקנדה בנוגע להנפקת אשרות כניסה באמצעות האתר הרשמי שלה, צצו ברחבי הרשת לא מעט אתרי אינטרנט מזויפים המבקשים להונות את ציבור מבקשי אשרות הכניסה למדינה.

נשמח לענות לשאלותיכם ולתת ייעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות

התקשרו : 1700-72-74-76 או השאירו פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on print
נגישות

אנחנו נעשה הכל עבורך!

השאר פרטייך כעך ונציג יצור עמך קשר עם כל הפרטים בהקדם!