ויזה לארצות הברית טיפים

הרבה ישראלים מעוניינים להגיע במהלך חייהם לארצות הברית מסיבות שונות: ביקור חברים או קרובי משפחה, חופשה או טיול, עבודה ואף הגירה. אולם, ישראל היא אחת המדינות שתושביהן נדרשים להוציא ויזה לפני הגעה לארצות הברית, והתנאים לכניסה למדינה אף הוחמרו לאחר אסון התאומים ב-2001. תהליך הוצאת הוויזה לארצות הברית הוא לא פשוט כלל, ודורש מילוי טופס, הצטיידות במסמכים הרלוונטיים וראיון בשגרירות, כאשר כל טעות קטנה באחד מתהליכים אלה יכולה לפגוע בקבלת הויזה.

ראיון בשגרירות ארה"ב טיפים

עברתם את השלב הראשון וזומנתם לראיון? כל הכבוד! שיחקתם אותה! עכשיו יהיה עליכם להתכונן לקראת היום הגדול שיקבע האם תצליחו להשיג את היעד ולאחוז בוויזה המבוקשת - או שלא. ואם לא, זה יהיה מאוד מצער, אחרי הכל, אתם מאוד רוצים את הוויזה והשקעתם בתהליך לא מעט זמן ומאמצים.

ויזה דחופה לארה"ב

כל מי שניסה במהלך חייו להוציא ויזה לארצות הברית, יודע עד כמה התהליך מורכב ולעתים ארוך; ומי שלא התנסה בכך בוודאי שמע על כך מחברים ובני משפחה שהיה עליהם לעבור את התהליך. באופן טיפוסי, הוצאת ויזה לארצות הברית כרוכה במילוי טפסים בהם יש לדקדק בכל פרט ופרט, הצגת מסמכים רלוונטים (דרכון בתוקף, תמונת פספורט מיוחדת שחייבת לעמוד בדרישות ספציפיות, תלושי שכר, כמו גם מסמכים הקשורים לסיבת הביקור – למשל, אישור לימודים עבור מי שנרשם ללימודים במדינה), וראיון בשגרירות.

כמה עולה ויזה לארה"ב?

בשנים האחרונות ישראלים רבים מתעניינים באפשרות של הוצאת ויזה לארה"ב, בין אם מדובר בטיול, עבודה, לימודים או הגירה למדינה. חשוב לדעת שהוצאת ויזה לארצות הברית היא תהליך ארוך שמכיל כמה שלבים. אחד השלבים שיש לעבור כדי לזכות בוויזה המבוקשת הוא ראיון בשגרירות ארה"ב וכדי שיהיה ניתן לקבוע את הראיון יש לשלם. תשלום החובה הוא עבור אגרת הוויזה והוא משתנה בהתאם למקרה.

הצו הנשיאותי של טראמפ – מה צריך לדעת?

הצו הנשיאותי עליו הכריז טראמפ בשבוע שעבר הכניס אנשים רבים לבלבול ודאגות, ובפרט מהגרים שכבר חיים בארצות הברית ואנשים המעוניינים להגר לארצות הברית ממדינות אחרות. הנה הדברים שצריך לדעת כדי להבין איך הצו הזה משפיע (או לא משפיע) עליכם.

הוצאת Social Security Card בפעם הראשונה

המונח Social Security Number (שנקרא בקיצור – SSN) הוא מספר ביטוח אמריקאי. הכרטיס המציג את המספר, ה-Social Security Card, מעניק הטבות כספיות שניתנות לרוב האמריקאים שעובדים אשר מסייעות להם בפנסיה, במקרים של אובדן כושר עבודה או פטירת בן הזוג. הצורך בכרטיס נובע מהעלאת פיקוח רשויות המיסים בארצות הברית וחקיקת חוקים של ה- FATCA (חוק ציות להוראות של חשבונות זרים).

מה זה גרין קארד

אחד הנושאים המרכזיים המעסיקים את האנשים המעוניינים להגר לארצות הברית הוא הגרין קארד: כיצד משיגים אותו, איך הוא משתלב בתהליך ההגירה, אלו זכויות הוא מאפשר וכן הלאה. אך לפני שניכנס לנושאים אלה, חשוב קודם לכן להסביר מהו הגרין קארד. יש אנשים שרק מתעניינים בתהליך ההגירה לארצות הברית ועדיין לא יודעים במה מדובר. המאמר שלפניכם יבהיר לכם מהו הגרין קארד ומהם הקריטריונים להשגתו וכן יעניק הסברים על התהליך.

סירוב ויזה לארה"ב – סיבות ומה ניתן לעשות?

אחד התרחישים הפחות נעימים שיכולים להתרחש לאחר שמבצעים את כל השלבים הנדרשים להוצאת ויזה לארה"ב הוא שהבקשה לוויזה לא תתקבל – כלומר שהתשובה תהיה שלילית. חשוב לדעת מראש שלא כל בקשה אכן מתקבלת ולקחת את האופציה הזו בחשבון לאחר שמחליטים לעבור את השלבים הנדרשים להוצאת ויזה. אם כבר ביצעתם את התהליך וקיבלתם תשובה שלילית חשוב שתבינו מהי הסיבה לכך.

איך מקבלים גרין קארד?

אנשים רבים מעוניינים לשנות את חייהם ולעבור לארה"ב. ארה"ב שנחשבת למרכז העולם מכל הבחינות מאפשרת עלייה ברמת החיים ומגורים במקום מעט רגוע יותר מאשר ישראל הקטנה שלנו. אך מה לעשות, התהליך אינו פשוט - אי אפשר להתעורר יום אחד, לארוז מזוודה ולהתחיל במסע. יש לעבור לא מעט מכשולים ולהתאזר בסבלנות משום שתהליך הוצאת הגרין קארד שמהווה תנאי למעבר נמשך זמן רב ואינו פשוט כלל. אך איך אומרים? "אם תרצו אין זו אגדה" - ומי שעומד בתנאים עשוי לקבל את מבוקשו ולחיות בארה"ב.

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

ארה"ב רחבת הידיים מושכת אנשים מכל קצוות העולם ורבים מעוניינים להגר אליה ולפתוח בחיים חדשים. למרות שארה"ב כן מעוניינת לתת לאנשים הזדמנות לשנות את חייהם ולעבור להתגורר בשטחה היא מעמידה קריטריונים מסוימים לפיהם נקבע מי יכול לבוא בין שעריה ומי אינו רשאי להגר אליה. המטרה של הגבלת ההגירה היא להגן על ארה"ב מבחינה ביטחונית ולצמצם את מספר המהגרים. בשל סיבות אלו צריך כל אדם ששואף להגיע אל ארה"ב להוציא את סוג הוויזה שמתאימה לו.

איך להוציא ויזה לארה"ב

ויזה לארצות הברית היא משאת נפשם של רבים. ארצות הברית היא מדינה עצומה, מגוונת בנופים ותרבויות, עשירה בהזדמנויות ועל כן, היא קורצת לישראלים רבים, בין אם מדובר על לימודים במדינה, טיול בה או עבודה בה לפרק זמן מסוים. אם גם אתם חולמים לעשות רוד טריפ מחוף לחוף, לעשות תואר באחת האוניברסיטאות הנחשבות בעולם, או לרכוש ניסיון תעסוקתי חשוב באמצעות עבודה בחו"ל – כדאי לכם לקרוא טוב טוב את המאמר שלפניכם.

איך מוציאים ויזה לארה"ב?

השתחררתם מהצבא ואתם מעוניינים לטוס לארה"ב? בין אם השאיפה שלכם היא "לעשות מכה" ולהרוויח הרבה כסף, להירשם למוסד לימודים נחשב, או לעשות טיול מהחלומות בחוף המזרחי או המערבי – תצטרכו ויזה כדי להגשים זאת. לתהליך הוצאת ויזה לארה"ב יצא שם רע, ויש לכך הצדקה מסוימת. מדובר בתהליך ביורוקרטי מסובך, הדורש מילוי טפסים, איסוף מסמכים, וכמובן, החלק המרתיע ביותר: ראיון בשגרירות ארצות הברית שיחרוץ את גורלכם ויקבע האם כניסתכם לארה"ב תאושר – או תיחסם.

אישור כניסה לקנדה עם דרכון ישראלי

אישור ETA קנדה זהו אישור אותו חייבים כל האזרחים מכל המדינות הפטורות מוויזה לקנדה (למעט אזרחים אמריקאים שהם פטורים גם מוויזה וגם מ – ETA) להנפיק לקראת הכניסה לקנדה. זה נראה אולי שהקנדים מקשיחים מולנו עמדות בנוגע לכניסה לקנדה, אך זה לא כך. הם מבקשים זאת מכולם. מכל מי שנמצא בקשרים דיפלומטיים הכי טובים.

הגרלת הגרין קארד לארה"ב

במסגרת חוק הגירה רחב אשר במסגרתו הקצה הממשל האמריקאי 55.000 ויזות אשר יוגרלו בין משתתפים מכל העולם. בשנת 1997 צומצמה הכמות ל50.000 ויזות שיוגרלו בין תושבים מכל העולם וכיום היא עומדת על הכמות הזו לכל שנה. מה המניע לחוק ואיך זה עובד?

הוצאת אזרחות אמריקאית לילד

הוצאת אזרחות אמריקאית לילד כוללת מספר שלבים ויש לפעול בצורה מסודרת על מנת להצליח במשימה.
כאשר עלינו להוציא אזרחות אמריקאית לילד עלינו לעבור כמה שלבים ולאסוף מספר מסמכים כפי שנמנה להלן.

הוצאת מספר Social Security

כיום חייב כל אזרח אמריקאי להחזיק במספר כפי שהוא מכונה - Social Security סושל סיקרטי אמריקאי. זאת בכדי שיוכל לחדש את הדרכון האמריקאי וגם כדי לנהל חשבון בנק בישראל, ועוד כמה פעולות חשובות.

הנפקת דרכון אמריקאי לאחר זכייה בהגרלת הגרין קארד

הוצאה של דרכון אמריקאי יכולה להיות פרוצדורה מורכבת ומסובכת למדי אך כאשר יודעים אל מי לפנות על מנת להנפיק את הדרכון האמריקאי הרי שזה יכול לזרום בקלות ובמהירות.

חידוש דרכון אמריקאי בדחיפות

הכול כבר כמעט מוכן לטיול המתוכנן שלכם או אפילו למעבר לארצות הברית, אך ברגע הכמעט אחרון לפני שאתם רוכשים את כרטיסי הטיסה, אתם מגלים כי התוקף של הדרכון שלכם פג לו לפני זמן קצר.

חידוש דרכון אמריקאי

חידוש דרכון אמריקאי נדרש בדרך כלל לאחר כעשר או חמש עשרה שנה מעת הנפקת הדרכון הקודם. חידוש הדרכון זהו תהליך דומה או אפילו זהה לתהליך של הנפקת הדרון האמריקאי הראשון.

גרין קארד - מה עושים אחרי שזוכים?

כידוע בכל שנה זוכים 125.000 אנשים מכל רחבי העולם בהגרלת הגרין כארד. למעשה רשאים הזוכים לעבוד וגם להתגורר בארצות הברית. בפועל, רק 55.000 אנשים יוכלו לבסוף ליהנות מהגרין כארד. כי לאחר הכרזת רשימת הזוכים שעומדת כאמור על 125.000 זוכים, יהיו רק 55.000 הראשונים שיתחילו לבצע את התהליך המתבקש, זכאים לעבור ולהתגורר בארצות הברית. מה התהליך הנדרש לאחר הזכייה?

שחזור תעודת לידה אמריקאית מקורית

החוק החדש שמחייב את כל אזרחי ארצות הברית, בין את אלו שנולדו בישראל ובין את אלו שנולדו בארצות הברית להנפיק מספר - Social Security Number - הדרישה הפכה את התהליך למסובך ביותר עבור כולם אך במיוחד עבור אזרחים אמריקאים שנולדו בארצות הברית

איך משיגים מספר SOCIAL SECURITY?

אם אתם אזרחים אמריקאים (מתוקף כך שנולדתם בארה"ב, או שהוריכם או בני זוגכם אמריקאים) או שקיבלתם גרין קארד למטרות עבודה במדינה, יתכן ששמעתם את צמד המילים "social security" לא מעט. אתם מבינים שעליכם להוציא מספר סושל סקיוריטי, אבל לא יודעים איך לעשות זאת וקצת נלחצים כי שמעתם שבלעדיו לא תוכלו לקבל הרבה שירותים בסיסיים אם אתם גרים בארה"ב (הנפקת כרטיס אשראי, רשיון נהיגה ועוד).

סוגי כרטיסי Social Security

מהו כרטיס social security ומדוע צריך להוציא אותו? אם השאלה הזאת מטרידה אתכם לאחרונה, כנראה שאתם אזרחים אמריקאים שמתגוררים בישראל או ישראלים שקיבלו גרין קארד למטרות עבודה בארצות הברית. אז בואו נעשה קצת סדר. כרטיס סושל סקיוריטי הוא דומה למדי לתעודת הזהות הישראלית ומונפק על ידי הביטוח הלאומי האמריקאי, ה-Social Security. אולם, בניגוד לתעודת הזהות שמונפקת אוטומטית לכל אזרח, את כרטיס הסושיאל סקיוריט צריך כל אדם להוציא באופן עצמאי.

מה זה FATCA?

שמעתם לאחרונה את המילה FATCA ואין לכן מושג במה מדובר? ובכן, אם אתם אזרחים אמריקאים או מחזיקים בגרין קארד, כדי שתזקפו אוזניים כי המאמר הנוכחי מאד רלוונטי עבורכם. במאמר זה תלמדו כיצד חקיקת ה-FATCA רלוונטית אליכם וכל מה שעליכם לעשות בנושא.

הוצאת סושל סקיורטי

עד כה תמיד הייתם בטוחים שמספר social security הוא משהו שרק אמריקאים שחיים בארצות הברית צריכים. אז הרשו לנו לעדכן אתכם – אם אתם אזרחים אמריקאים או מחזיקי גרין קארד שחיים בישראל – גם אתם צריכים מספר סושל סקיורטי. אז מה זה מספר social security, למה אתם צריכים כזה ואיך מוציאים אותו?

הנפקת מספר SOCIAL SECURITY חדש

אתם אזרחים אמריקאים או בעלי גרין קארד המתגוררים בישראל ושמעתם שלאחרונה שאתם זקוקים למספר social security אמריקאי? אם הדרישה הזאת מבלבלת אתכם כי מעולם לפני כן לא ידעתם שאתם זקוקים למספר זה, מאמר זה יעשה לכם סדר בעניינים.

איך ממשים זכייה בהגרלת הגרין קארד לארה"ב

אנשים רבים מכל העולם רוצים להחזיק בידם גרין קארד לארה"ב. הם מוכנים לעשות לשם כך הרבה מאוד. בעצם כל מי שמעוניין להגיש בקשה לקבלת גרין קארד רשאי לעשות זאת כאשר אחת לשנה נערכת הגרלה בין כל אלו שהגישו את הבקשה ועולים 1250.000 זוכים. העניין הוא שבפועל יזכו לממש את הזכייה רק 55,000 זוכים.

הצעדים הנדרשים - זכייה בהגרלת הגרין קארד

רבים הם האנשים מכל העולם השואפים לשנות את חייהם ולהתחיל אותם מחדש בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. צעירים וגם מבוגרים, רווקים ובעלי משפחות נושאים את עיניהם אל אמריקה ומצפים לראות את עצמם אמריקאים לכל דבר. כדי להגיע למימוש החלום ישנה דרך ארוכה מאוד כאשר רק ברי המזל יצליחו להגיע בסופו של דבר אל היעד הנכסף אותו סימנו מראש. חברת מאסטר ויזה, היא זו שעומדת לצדם ומסייעת בהגשמת החלום.

זכייה בגרין קארד – מה עושים הלאה?

זכייה בגרין קארד זוהי זכייה השמורה לברי מזל בלבד. היות ומילוני אנשים מכל העולם נרשמים להגרלה כאשר רק כמאה אלף זוכים יעלו לבסוף בגורל. גם לאחר הזכייה עדיין צריך הרבה מזל כדי להצליח במימוש הזכייה. בדיוק לשם כך יש לכם את מאסטר ויזה!

מה עושים לאחר זכייה בהגרלת הגרין קארד

בעקבות הקשיים הכלכליים בארץ ואפשרויות התעסוקה המוגבלות ועול המיסים הכבד בארץ, שואפים צעירים רבים ליצור לעצמם עתיד ורוד יותר באמצעות הגירה לארצות הברית.
לא כל מי שרוצה לזכות בגרין כארד הנכסף יוכל לקבל אותו כל כך בקלות. קיימת פרוצדורה ארוכה ומורכבת ולא תמיד היא מסתיימת בהצלחה, אך עם חברת מאסטר ויזה, זה אפשרי!

עו"ד לטיפול בזכייה הגרלת גרין קארד

הגרלת השנה עבור אנשים רבים מכל רחבי תבל (כמעט, רק מהמדינות המאושרות...) זוהי ההגרלה על הגרין קארד. אנשים רבים מכל העולם שואפים להגר לארץ הזהב ולהתחיל לחיות את חייהם מחדש. לאחר הזכייה בהגרלה חלקם פונים אל עו"ד לטיפול בזכייה הגרלת גרין קארד. האם הם נוהגים נכון? כל התשובות בהמשך.

סושיאל סקיוריטי נמבר

סושיאל סקיוריטי נמבר (Social Security Number) הוא מספר הביטוח הלאומי האמריקאי שנחוץ לכל תושבי ארה"ב ולאנשים שהורשו לעבוד בגבולות ארה"ב, והוא מקביל למספר תעודתץ הזהות שלנו. מספר זה מאפשר למחזיקים בו לקבל הטבות ולבצע פעולות רבות להן זקוק כל אחד, כגון להירשם ללימודים בבית הספר, לקבל רישיון נהיגה, לפתוח כרטיסי קנייה ברשתות שונות, להוציא כרטיס אשראי, לקבל שירות מספקים שונים כמו ספקי חשמל וספקי טלפון ולפתוח חשבון בנק.

ראיון ויזה שנקבע בשגרירות ארה"ב

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב אינו פשוט וכרוך בלוגיסטיקה סבוכה של מילוי טפסים, עמידה בקריטריונים שונים, איסוף מסמכים, וסופו המכריע של בתהליך – ראיון בשגרירות ארה"ב. התמזל מזלכם וצלחתם את כל השלבים המייגעים והביורוקרטיה הבלתי נגמרת, והצלחתם בשעה טובה לקבוע ראיון בדיוק במועד שמתאים לכם.

אזרח אמריקאי בישראל? שמעת על ssn?

עד תחילתה של שנת 2017 יכלו אזרחים אמריקאים לחיות בישראל (או בכל מדינה אחרת ברחבי העולם) ולשמור על האזרחות והזכויות שלהם. עם כניסת הממשל החדש הוחל חוק חדש התקף לאזרחים אמריקאים החיים מחוץ לגבולות ארצות הברית ועל פיו עליהם להנפיק לעצמם מספר ביטוח לאומי אמריקאי, הנקרא סושיאל סקיוריטי נמבר (Social Security Number) על מנת שרשויות המיסים תוכלנה לעקוב אחרי המגורים של אזרחים אלה מחוץ למדינה ואחרי חשבונות הבנק שהם מנהלים במדינות אחרות.

אזרח ארה"ב? כדאי שתיכנס לכתבה הבאה

בחודשים האחרונים קורה משהו אשר חשוב שאזרחים אמריקאים המתגוררים בישראל יכירו ויידעו, במיוחד כי מדובר בחשבונות הבנק ובנכסים שלהם. מתברר שהיום, בניגוד לעבר, גם אזרחים אמריקאים ישראלים צריכים להוציא סושיאל סוקיוריטי נמבר, מספר הביטוח הלאומי האמריקאי, שעד לאחרונה לא נחשב לחיוני למי שמתגורר מחוץ לארה"ב. סושיאל סקיוריטי נמבר (Social Security Number), שנקרא בקיצור SSN, הוא כיום בגדר חובה לכל האזרחים האמריקאים המתגוררים מחוץ לגבולות ארה"ב. מדוע דברים השתנו וכיצד תוכלו להוציא SSN אם אין לכם כזה? במאמר זה נסביר לכם על הנושא.

עבודה בארה"ב - לא מה שחשבתם!

אם בדיוק השתחררתם מהצבא ואתם לא יכולים להפסיק לחשוב על נסיעה לארה"ב –אפשר להבין אתכם. ארה"ב היא עולם אחר – היא נהנית מכלכלה חזקה, תעשיית הסרטים בה חוגגת, ניו יורק, לוס אנג'לס , סן פרנסיסקו, מיאמי ושאר הערים הייחודיות ושוקקות החיים שבה לא משאירות אף ישראלי אדיש, יש בה שפע מועדונים, ברים ומקומות שמתאימים לצעירים וכמובן – כולם מדברים אנגלית כך שמבחינת השפה אפשר להסתדר בקלות יחסית.

נגנבה לכם הויזה לארה"ב?

הוצאת ויזה לארה"ב, בין אם אתם נדרשים לה לטיול במדינה, לעבודה בה או ללימודים, היא תהליך מסובך, ארוך ודי מתיש. התהליך כרוך במילוי טופס DS 160 באתר השגרירות, איסוף כל המסמכים הנדרשים (תמונה לוויזה, אישור קבלה ללימודים, אישור ממקום העבודה האמריקאי שמעסיק אתכם וכו') וכמובן – קביעת הראיון בשגרירות. תארו לכם שעברתם את כל זה, קיבלתם את הוויזה הנכספת ואז, יום בהיר אחד, אבד או נגנב לכם הדרכון עם חותמת הוויזה? קשה לתאר תחושה יותר מתסכלת, אבל יש מה לעשות – הוויזה שלכם לא אבדה לנצח.

5 טיפים לקראת ראיון באנגלית לקבלת ויזה לארה"ב

אחד מתנאי הכניסה לארצות הברית הוא קבלת ויזה מתאימה למדינה, בהתאם לסיבה שבעטיה אתם נכנסים. ויזה לסטודנטים תדרוש הרשמה למוסד לימודים וקבלת אישור הרשמה, בעוד ויזה המיועדת לביקור או לטיפול רפואי תדרוש מכם המצאת מסמכים מתאימים וכן ראיון בדבר הסיבות המובילות אתכם להיכנס לתחומי המדינה. ללא עמידה בראיון זה, שבו תצטרכו לשכנע את הקונסול בחמש דקות בלבד כי אינכם מתכוונים להגר למדינה, לא תוכלו לעבור את בקרת הגבולות בכניסה לתחומי ארה"ב. כיצד תוכלו להתכונן לראיון זה? לפניכם חמישה טיפים שיסייעו לכם בדרך.

הוצאת ויזה לתינוקות

ישראלים שמחזיקים בדרכון ישראלי ורוצים להגיע לארצות הברית צריכים לקבל ויזה. הצורך בוויזה חל גם על תינוקות, רק שבמקרה שלהם מדובר על תהליך שונה מהתהליך שעוברים המבוגרים. אם אתם מעוניינים להוציא ויזה לארה"ב לתינוקות יהיה עליכם לדעת כיצד לבצע את התהליך.
שם *
טלפון *
דוא"ל *
נושא הפנייה *
הערות
אני מאשר/ת בזאת קבלת דברי פרסומות ממאסטר ויזה
מאסטר-ויזה הוצאת ויזה לארה"ב | שעות פעילות: ימים א' - ה' 10:00-18:00 | כתובת: גולומב 52 תל אביב | האתר פועל עצמאית ואינו פועל מטעם שגרירות ארהב | Master Visa 2007-2017
ויזה לארה"ב  |  חידוש ויזה לארה"ב  |  פגישה עם המנכ"ל  |  הגרלת הגרין קארד 2017  |  צור קשר  |  מספר Social Security  |  ראיון בשגרירות ארה"ב  |  אחוזי הצלחה  |  אישור כניסה לארה"ב עם דרכון אירופאי  |  ישראלים שזכו בהגרלת הגרין קארד  |  חידוש הדרכון האמריקאי  |  הנחה משפחתית  |  אישור כניסה חדש לקנדה עם דרכון ישראלי  |  ויזה לארה"ב לילדים  |  תקנון האתר